Asterakia
Για να μπορέσετε να διαβάσετε και να απαντήσετε στα θέματα του forum Αστεράκια θα πρέπει να συνδεθείτε.

Αν δεν διαθέτετε λογαριασμό σας παρακαλώ να πατήσετε στο κουμπί της εγγραφής.

Η εγγραφή είναι δωρεάν και μέσα σε λίγα δευτερόλεπτα θα είστε μέλος στην πιο τρελή παρέα μαμάδων.

Σας περιμένουμε!

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Asterakia
Για να μπορέσετε να διαβάσετε και να απαντήσετε στα θέματα του forum Αστεράκια θα πρέπει να συνδεθείτε.

Αν δεν διαθέτετε λογαριασμό σας παρακαλώ να πατήσετε στο κουμπί της εγγραφής.

Η εγγραφή είναι δωρεάν και μέσα σε λίγα δευτερόλεπτα θα είστε μέλος στην πιο τρελή παρέα μαμάδων.

Σας περιμένουμε!
Asterakia
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Για τους γονείς και τα Αστεράκια τους


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Τα καθημερινά νέα μας

+15
PARIS37
Τζοτζομαμά
PINIW
Xara
Αλεξάνδρα
eugenia
biskotaki
Ina
ANTZY
μαρια
xristinaki
tinkerbell
ΚΑΤΙΑ
bebinos
Mamma El
19 απαντήσεις

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 29 ... 37  Επόμενο

Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 37]

501Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 21 Empty Απ: Τα καθημερινά νέα μας Δευ Απρ 12, 2010 9:05 am

giotanik33


Star Members
Star Members

Κλαίω απο τα νεύρα μου. Ακόμα κοιμάτε...το γαϊδούρι. Το μικρό θα έχει πλαντάξει στο κλάμμα. Εχει να φάει απο χθές το βράδυ. Γιατί ρε γαμότο είναι τόσο στον κόσμο του???
Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 21 Modify_inline

502Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 21 Empty Απ: Τα καθημερινά νέα μας Δευ Απρ 12, 2010 9:14 am

Mamma El


Admin
Admin

giotanik33 έγραψε:Κλαίω απο τα νεύρα μου. Ακόμα κοιμάτε...το γαϊδούρι. Το μικρό θα έχει πλαντάξει στο κλάμμα. Εχει να φάει απο χθές το βράδυ. Γιατί ρε γαμότο είναι τόσο στον κόσμο του???
Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 21 Modify_inline

Ξυπνητήρι δεν βάζει βρε Γιώτα μου;
Μήπως να ταϊζεις το μωρό εσύ πριν φύγεις για το περίπτερο;
Έστω και κοιμισμένο!

https://www.facebook.com/group.php?gid=56916183326&ref=mf

503Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 21 Empty Απ: Τα καθημερινά νέα μας Δευ Απρ 12, 2010 11:33 am

giotanik33


Star Members
Star Members

2 ξυπνητήρια, το κινητό, πέρνω τηλ και στο σταθερό και στο κινητό...ο Σταύρος χαμπάριιιιιιιιιιιι... Το έχω σκευτεί να την ταίζω πριν φύγω αλλά φοβάμε μήπως βγάλει στον ύπνο της και δεν την πάρει χαμπάρι ο Σταύρος... Γύρισα και βρήκα ένα χαμό...Ο Γιώργης κατουριμένος μέχρι τα αυτιά, πάπλομα, σεντόνια, να φωνάζει να του φτιάξω γάλα, η μικρή να κλαίει γιατί την είχε κόψει λόρδα... και ο αναίσθητος ήρθε στο περίπτερο μες την τρελή χαρά...σαν να μην έχει γίνει τίποτα...τα νεύρα μου Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 21 957451 Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 21 957451 Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 21 957451 Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 21 417920 Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 21 417920 Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 21 417920 Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 21 879218 Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 21 879218 Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 21 879218 Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 21 879218 Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 21 879218 Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 21 879218

504Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 21 Empty Απ: Τα καθημερινά νέα μας Δευ Απρ 12, 2010 11:40 am

Mamma El


Admin
Admin

Γιωτούλα μου πρέπει να τον στρώσεις μου φαίνεται! Δεν μπορείς να τα κάνεις όλα μόνη σου. Αλλιώς να ξυπνάει εκείνος και να πηγαίνει τα πρωινά στο περίπτερο και εσύ τα μεσημέρια που κοιμούνται τα παιδιά.
Προσπάθησε να βρεις μια ώρα που μπορείτε να είστε οι δυο σας και να μιλήσετε για να του εξηγήσεις κάποια πράγματα! Ήρεμα και πολιτισμένα χωρίς καυγάδες. Αλλά με αποφασιστικότητα.
Δεν μπορεί να αφήνει τα παιδιά στο έλεος τους όσο πολύτιμος και αν είναι ο ύπνος του. Και στην τελική δεν τα έκανες μόνη σου τα παιδιά. Είναι ο πατέρας τους και οφείλει εφόσον προσφέρεις και εσύ στη δουλειά σας να αναλάβει τις ευθύνες του απέναντι στα παιδιά του!
Άντε γιατί τα πήρα τώρα!

ΥΓ. Να σου στείλω τον δικό μου να του κάνει ιδιαίτερα; wide smile

https://www.facebook.com/group.php?gid=56916183326&ref=mf

505Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 21 Empty Απ: Τα καθημερινά νέα μας Δευ Απρ 12, 2010 11:51 am

giotanik33


Star Members
Star Members

Mamma El έγραψε:Γιωτούλα μου πρέπει να τον στρώσεις μου φαίνεται! Δεν μπορείς να τα κάνεις όλα μόνη σου. Αλλιώς να ξυπνάει εκείνος και να πηγαίνει τα πρωινά στο περίπτερο και εσύ τα μεσημέρια που κοιμούνται τα παιδιά.
Προσπάθησε να βρεις μια ώρα που μπορείτε να είστε οι δυο σας και να μιλήσετε για να του εξηγήσεις κάποια πράγματα! Ήρεμα και πολιτισμένα χωρίς καυγάδες. Αλλά με αποφασιστικότητα.
Δεν μπορεί να αφήνει τα παιδιά στο έλεος τους όσο πολύτιμος και αν είναι ο ύπνος του. Και στην τελική δεν τα έκανες μόνη σου τα παιδιά. Είναι ο πατέρας τους και οφείλει εφόσον προσφέρεις και εσύ στη δουλειά σας να αναλάβει τις ευθύνες του απέναντι στα παιδιά του!
Άντε γιατί τα πήρα τώρα!

ΥΓ. Να σου στείλω τον δικό μου να του κάνει ιδιαίτερα; wide smile
τις ώρες δεν μπορούμε να τις αλλάξουμε γιατί ο Γιώργης δεν ξανακοιμάτε στη διάρκια της μέρας. Και ο Σταύρος δεν θα καταφέρνει να ξυπνάει στις 4.30 κανόνια να βαράνε...Αν το ξανακάνει θα κλείσω το περίπτερο και θα έρθω σπιτι να του σπάσω το κεφάλι...

506Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 21 Empty Απ: Τα καθημερινά νέα μας Δευ Απρ 12, 2010 12:07 pm

Mamma El


Admin
Admin

Τι πάει να πει δεν θα ξυπνάει και κανόνια να βαράνε; Η δουλειά του δεν είναι;
Ο δικός μου σηκώνεται από τις 5:30 όταν έχει δουλειά το πρωί! Να κοιμάται νωρίτερα.
Αααα μου φαίνεται τον έχετε καλομαθημένο! Evil or Very Mad

https://www.facebook.com/group.php?gid=56916183326&ref=mf

507Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 21 Empty Απ: Τα καθημερινά νέα μας Δευ Απρ 12, 2010 12:15 pm

giotanik33


Star Members
Star Members

Mamma El έγραψε:Τι πάει να πει δεν θα ξυπνάει και κανόνια να βαράνε; Η δουλειά του δεν είναι;
Ο δικός μου σηκώνεται από τις 5:30 όταν έχει δουλειά το πρωί! Να κοιμάται νωρίτερα.
Αααα μου φαίνεται τον έχετε καλομαθημένο! Evil or Very Mad
Το βράδυ έρχετε απο το περίπτερο στις 1.30 μέχρι να φάει να πλυθεί και τα σχετικά πάει 2.30 για αυτό και δεν υπάρχει περίπτωση να ξυπνήσει...βέβαια θα μου πείς εγώ πως ξυπνάω που κοιμάμε στις 1??? Καλός, χρυσός και άγιος αλλά με το θέμα του ύπνου έχω μεγάλο πρόβλημα. Είναι σαν νεκρός όταν κοιμάτε. Άσε που αν δεν του μιλήσει κανείς μπορεί να κοιμάτε 2 μερόνυχτα σερί... Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 21 Yikes.sml Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 21 Yikes.sml

508Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 21 Empty Απ: Τα καθημερινά νέα μας Δευ Απρ 12, 2010 12:21 pm

Mamma El


Admin
Admin

Ε, ας ξυπνάει κατά τις 8, να ταϊζει τη μικρή! Δεν του φτάνουν 5 ώρες; Αν δεν μπορεί ας ξανακοιμάται λίγο ακόμη μετά! Τα παιδιά τι ώρα ξυπνάνε για τα καλά;
Ο δικός μου τη βγάζει πολλές φορές με ύπνο μόνο το μεσημέρι. Ευτυχώς που έχει τα ρεπό του και τις αδειούλες του αλλιώς θα πάθαινε υπερκόπωση!
Επιμένω ότι τον έχετε καλομάθει.

https://www.facebook.com/group.php?gid=56916183326&ref=mf

509Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 21 Empty Απ: Τα καθημερινά νέα μας Πεμ Απρ 15, 2010 10:06 pm

μαρια


Star Members
Star Members

Αυτές τις μέρες είχα αρρωστούλα το κοριτσάκι μου. Πυρετό, εμετό και βήχα από φλέματα. Μάλον ίωση μας είπε η παιδίατρος. Εχθές και σήμερα είναι καλύτερα. Συνήλθε και άρχισε να επανέρχεται αλλά αρρώστησε ο αντρούλης μου τώρα Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 21 Kopfschuettel μπουκώθηκε και τον πονάει και ο λαιμός....ουφ πάντως ακούω ότι πολύ κόσμος είναι γριπωμένος.

510Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 21 Empty Απ: Τα καθημερινά νέα μας Παρ Απρ 16, 2010 8:56 am

Mamma El

Mamma El
Admin
Admin

Περαστικούλια σας Μαράκι μου. kisses
Εμείς ευτυχώς φέτος την έχουμε περάσει μέχρι στιγμής μόνο με συναχάκι και λίγο βηχαλάκι! Και να συνεχίσουμε έτσι! Cool

https://www.facebook.com/group.php?gid=56916183326&ref=mf

511Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 21 Empty Απ: Τα καθημερινά νέα μας Παρ Απρ 16, 2010 11:07 am

vasso24

vasso24
Star Members
Star Members

χθες πήγα στο γιατρό γιατί δεν πολυάκουγα τον μπέμπη (έχουμε και το θέμα του λώρου βλέπετε)..έχει εμπεδωθεί είπε, οι παλμοί του είναι οκ αλλά δεν είμαι ακόμα για τοκετό....

Οι συσπάσεις μου δεν είναι τόσο έντονες ούτε τόσο συχνές όσο ήταν πριν καμμιά βδομάδα ας πούμε..δεν έχω δει ακόμα αιματάκι..έχω κανα δυο εβδομάδες περιθώριο ακόμα αλλά σκέφτομαι ότι απο κει που έπαιρνα χάπια για να αποφύγω τον πρόωρο τοκετό, φοβάμαι ότι θα μου τον προκαλέσουν τελικά γιατί θα ξεπεράσω την ημερομηνία...

Ουφ...αγχώνομαι

512Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 21 Empty Απ: Τα καθημερινά νέα μας Παρ Απρ 16, 2010 11:19 am

Mamma El

Mamma El
Admin
Admin

Μην αγχώνεσαι Βασούλα μου!
Θα δεις που όλα θα κυλήσουν ομαλά και θα έρθει ο μπέμπης στην ώρα του.
Έχεις ακόμα 19 μερούλες.
Υπομονή, ξεκούραση και μπόλικη χαλάρωση!
Βοηθήστε τον κιόλας με τον άντρα σου. Ευκαιρία είναι να επιδωθείτε σε μπόλικο σεξ αν έχετε και το ελεύθερο από τον γιατρό σου. happy

https://www.facebook.com/group.php?gid=56916183326&ref=mf

513Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 21 Empty Απ: Τα καθημερινά νέα μας Παρ Απρ 16, 2010 11:27 am

vasso24

vasso24
Star Members
Star Members

Αα...όσο γι αυτό να σαι σιγουρη....του το ειπα χθες την ωρα που εφευγε για μια βολτα και γυρισε στις 3 το τερας για να κοιμαμαι και να μην του ορμηξω!!!!!!!!!!!

Δεν θέλει ουτε να το σκεφτεται...Ρε καλε μου ρε χρυσε μου..τιποτα αυτος..Να φύγεις να πας αλλού μου λέει!

514Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 21 Empty Απ: Τα καθημερινά νέα μας Παρ Απρ 16, 2010 11:40 am

μαρια

μαρια
Star Members
Star Members

Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 21 826700 Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 21 826700 Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 21 826700 οι περισσότεροι άντρες τα ίδια λένε......να βοηθήσουν λίγο τίποτα Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 21 258155

515Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 21 Empty Απ: Τα καθημερινά νέα μας Παρ Απρ 16, 2010 12:39 pm

Mamma El

Mamma El
Admin
Admin

μαρια έγραψε:Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 21 826700 Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 21 826700 Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 21 826700 οι περισσότεροι άντρες τα ίδια λένε......να βοηθήσουν λίγο τίποτα Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 21 258155

laughing laughing laughing laughing

https://www.facebook.com/group.php?gid=56916183326&ref=mf

516Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 21 Empty Απ: Τα καθημερινά νέα μας Παρ Απρ 16, 2010 1:27 pm

vasso24

vasso24
Star Members
Star Members

μιλαμε για φοβια οχι αστεια...εντωμεταξυ τρεμει γιατρους, νοσοκομεια κλπ και μου λεει χθες....
μια και θα παμε στο νοσοκομειο και θα ειμαι ουτωσ η αλλως λιποθυμος δε τους λες να μου βγαλουν και τις αμυγδαλες (που τον παρακαλαω απο περυσι να παει), κρεατακια, σκωληκοειδητη, φρονιμητη και οτι αλλο βρουν;;;; Και οταν με το καλο γεννήσεις με ξυπνανε!

τι αλλο θα ακουσω παναγια μου;;;

517Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 21 Empty Απ: Τα καθημερινά νέα μας Παρ Απρ 16, 2010 1:35 pm

Mamma El

Mamma El
Admin
Admin

Ξέρει τι λέει ο άντρας σου!
Το τερπνόν μετά του ωφελίμου laughing laughing laughing laughing

https://www.facebook.com/group.php?gid=56916183326&ref=mf

518Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 21 Empty Απ: Τα καθημερινά νέα μας Παρ Απρ 16, 2010 1:39 pm

μαρια

μαρια
Star Members
Star Members

Δηλαδή ότι πρέπει να στηριχτείς πάνω του εκείνη την ώρα Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 21 826700 Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 21 826700 Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 21 826700

519Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 21 Empty Απ: Τα καθημερινά νέα μας Παρ Απρ 16, 2010 2:20 pm

Kalli

Kalli
Admin
Admin

Φοβερός ο σύζυγος ομολογώ Βάσω... Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 21 826700 Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 21 826700 Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 21 826700 Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 21 826700 να θες στήριξη δηλαδή και να μην έχεις Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 21 656855 τουλάχιστον το παραδέχεται, εμένα το έπαιζε άνετος... μέχρι που ήρθε εκείνη η ώρα και περίμενε έξω και όλο βόλτες από εδώ και από εκεί, πάνω κάτω, είχαν βαρεθεί να τον βλέπουν να πηγαινέρχεται... κόκκινος σαν το πατζάρι με το που είδε το μικρό σποράκι στο πυρέξ και ηρέμησε κάπως, τουλάχιστον μέχρι να με δει, γιατί όταν με έβγαλαν λίγο πριν με πάνε στο δωμάτιο και με είδε έτρεμε... πάλι καλά που δεν λυποθύμησε κι όλας!!
Ξέρει τί κάνει η φύση... γι' αυτό και γεννάει η γυναίκα παιδί μου!!! Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 21 314842

http://myownkallisblog.blogspot.com

520Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 21 Empty Απ: Τα καθημερινά νέα μας Παρ Απρ 16, 2010 2:32 pm

Mamma El

Mamma El
Admin
Admin

Kalli έγραψε:
Ξέρει τί κάνει η φύση... γι' αυτό και γεννάει η γυναίκα παιδί μου!!! Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 21 314842

Εννοείται ότι ξέρει τι κάνει η Φύση! wide smile

https://www.facebook.com/group.php?gid=56916183326&ref=mf

521Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 21 Empty Απ: Τα καθημερινά νέα μας Σαβ Απρ 17, 2010 6:10 am

giotanik33

giotanik33
Star Members
Star Members

Καλημέρα κοριτσάρες μου. Τα νέα για το σχολείο τα έχω γράψει στο σχετικό θεματάκι. Τα υπόλοιπα τώρα... Έκλεισα τα προσκλητήρια και τις μπουμπουνιέρες την Πέμπτη. Οταν τα πάρω θα σας βάλω φωτό...Είναι υπέροχα... Έχω ξετρελαθεί... Την Πέμπτη το απόγευμα πήγαμε στο πάρκο και γνώρισα και απο κοντά την Κάλλη με τα παιδάκια της και τον αντρούλη της... Δεν έχω λόγια...Είναι μια γλύκα η Κάλλη μας, για τα πιτσιρίκια της τι να πώ???Ζουζουνάκιααααα. Ο μικρός έχει κάτι ματάρες...φτου, φτου σκόρδα το παιδί. Η μεγάλη είναι μια κουκλίτσααααα. Χθές το πρωί πήγαμε με τη μπουμπου να πάρουμε ένα παιχνίδι για ένα παιδικό πάρτι που είχαμε και προσπαθούσε να βουτίξει τα παιχνίδια απο τα ράφια. Το τι γέλιο έριξα... Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 21 Rofl_3g Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 21 Rofl_3g Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 21 Rofl_3g Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 21 Rofl_3g Πολύ το χάρικα. Πάντα την άφηνα στη μαμά μου και πήγενα με το Γιώργη μου. Πρώτη φορά κάνουμε πράγματα με τη μικρή οι δυό μας... Το απόγευμα πήγαμε στα γεννέθλια και περάσαμε σούπερ... Ο μεγάλος δεν ήθελε να φύγει. Έφυγαν πρώτα όλα τα παιδάκια και εμείς τελευταίοι. Μαζευτίκαμε στις 11 Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 21 Yikes.sml Μέχρι να τα ετοιμάσω για ύπνο μας πήρε 12.30 και το πρωί δεν είχα ξυπνημό... Αυτά τα ολίγα...

522Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 21 Empty Απ: Τα καθημερινά νέα μας Σαβ Απρ 17, 2010 9:33 am

Mamma El

Mamma El
Admin
Admin

Μου είπε η Kalli μας ότι βρεθήκατε και το χάρηκα πολύ-πολύ! trilly
Είναι ωραίο να κάνεις πράγματα με τα παιδάκια σου.
Εγώ το χαίρομαι πολύ που μεγάλωσαν, μπορούμε να συνεννοούμαστε και κάνουμε διάφορα μαζί.
Πάμε για ψώνια, συζητάμε κλπ.
Αλλά και μωρούλια που ήταν τις έβαζα στο καρότσι και έξω από το σπίτι.
Αφού είμαι γυρίστρω εγώ το ξέρετε goofy

https://www.facebook.com/group.php?gid=56916183326&ref=mf

523Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 21 Empty Απ: Τα καθημερινά νέα μας Σαβ Απρ 17, 2010 8:23 pm

vasso24

vasso24
Star Members
Star Members

Σήμερα δεν είμαι καθόλου μα καθόλου καλά....Από το πρωί ατονία και υπνηλία...Σηκώθηκα στις 11, μαγείρεψα, μάζεψα κουζίνα και ξανακοιμήθηκα μέχρι τις 8...Έχω γενικότερο εκνευρισμό, δεν θέλω να βλέπω κανέναν κυρίως γιατί μου σπάνε τα νεύρα όλοι που συνέχεια με ρωτάνε πως είμαι--ακόμα και 10 φορές τη μέρα--

Ο κακομοίρης ο Σταύρος νομίζει ότι κάτι έχω και μου προτείνει να βγούμε καμμιά βόλτα αλλά ούτε γι αυτό δεν έχω διάθεση...Θέλω να μπω κάτω από το πάπλωμα και να σηκωθώ όταν αποφασίσει ο μπέμπης να γεννηθεί...

Αφού να φανταστείτε παντρεύονταν κάτι φίλοι μας σήμερα και μέχρι και χθες ήθελα τόσο πολύ να πάω αλλά σήμερα δεν έχω βγάλει τις φόρμες όλη μερα!

Τί έχω πάθει;

524Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 21 Empty Απ: Τα καθημερινά νέα μας Σαβ Απρ 17, 2010 9:07 pm

Kalli

Kalli
Admin
Admin

Υπομονή Βάσω... το ξέρω ότι έχεις βαρεθεί να το ακούς αλλά... ο μπέμπης θα βγει όποτε θέλει εκείνος!! Αυτές τις ημέρες που είσαι στην ουρά του γαιδάρου για να μην πω τριχούλες, δεν θα σε παρεξηγήσει κανείς... κάνε ό,τι αισθάνεσαι και όπως το αισθάνεσαι! Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 21 83481

http://myownkallisblog.blogspot.com

525Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 21 Empty Απ: Τα καθημερινά νέα μας Κυρ Απρ 18, 2010 8:37 am

Xara

Xara
Star Members
Star Members

Σήμερα ετοιμάζω το τραπέζι για τα γεννέθλια του Κωνσταντίνου.

Του πήρα τραπεζομάντηλο , πιατάκια, μαχαιροπήρουνα , μπαλόνια καρδούλες, και όλα τα σχετικά από τα JUMBO για ένα παιδικό πάρτυ.

Ετοίμασα μερικά φαγητά από εχθές Σάββατο, σήμερα έστειλα το κατσικάκι στον φούρνο, και τώρα λίγο χαλαρώνω για να συνεχίσω τις προετοιμασίες.

Εχω παραγγείλει και τούρτα με τον Μικι μάους και την παρέα του.

Βασικά τρελαμένει με την την προετοιμασία...

526Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 21 Empty Απ: Τα καθημερινά νέα μας Κυρ Απρ 18, 2010 9:32 pm

eugenia

eugenia
Star Members
Star Members

Ευχομαι να περασατε τελεια Χαρουλα μου !!!!!!

Περιμενουμε να μαθουμε τι εγινε στο παρτυ του Κων/νου!!! Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 21 519942

527Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 21 Empty Απ: Τα καθημερινά νέα μας Δευ Απρ 19, 2010 8:56 am

Mamma El

Mamma El
Admin
Admin

Αχ Βασούλα μου πως σε νιώθω δεν φαντάζεσαι.
Έτσι ήμουν και εγώ στην πρώτη μου εγκυμοσύνη.
Δεν ήθελα να πηγαίνω πουθενά, είχα βαρεθεί να περιμένω, με το ζόρι έβγαινα για το καθιερωμένο περπάτημα με τη μαμά μου και γενικώς ήθελα να κοιμάμαι συνέχεια.
Οι μέρες περνούν γρήγορα. Υπομονή και θα έρθει και το μωρουλίνι σου.
Και μετά θα μας περιγράφεις πόσο όμορφα νιώθεις. little hug

Χαρούλα περιμένουμε τα νέα από τα πρώτα σας γενέθλια. kisses

https://www.facebook.com/group.php?gid=56916183326&ref=mf

528Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 21 Empty Απ: Τα καθημερινά νέα μας Δευ Απρ 19, 2010 3:18 pm

Kalli

Kalli
Admin
Admin

Γειά σας κοριτσάρες!! Χαρά περιμένω κι εγώ νέα από τα γενέθλια!! Καθώς και φωτό από την τούρτα!!
Σήμερα μουτζούφλης ο καιρός, και τελευταία έτσι είναι συνέχεια!! Δεν μου αρέσει...

http://myownkallisblog.blogspot.com

529Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 21 Empty Απ: Τα καθημερινά νέα μας Δευ Απρ 19, 2010 3:42 pm

Mamma El

Mamma El
Admin
Admin

Kalli έγραψε:Γειά σας κοριτσάρες!! Χαρά περιμένω κι εγώ νέα από τα γενέθλια!! Καθώς και φωτό από την τούρτα!!
Σήμερα μουτζούφλης ο καιρός, και τελευταία έτσι είναι συνέχεια!! Δεν μου αρέσει...

Μπορεί να είναι μουτζούφλης ο καιρός αλλά κάνει ζέστη και έχει τρελή υγρασία.
Η στάχτη από το ηφαίστειο μας λείπει μόνο! kafe

https://www.facebook.com/group.php?gid=56916183326&ref=mf

530Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 21 Empty Απ: Τα καθημερινά νέα μας Δευ Απρ 19, 2010 3:58 pm

μαρια

μαρια
Star Members
Star Members

Αναμένουμε τα νέα από το πάρτυ εννοείτε! Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 21 83481



Η Έλλη μου μάλον ξανακύλησε, δεν μας έφταναν οι μύξες που της είχαν μείνει τώρα που ξύπνησε έχει πάλι πυρετό Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 21 879218 στις 8 θα την πάω στην παιδίατρο.



Και δυστυχώς επειδή μας κόλησε η Έλλη ενώ την Παρασκευή ήταν να πάω να δω το Μαράκι μας και τον πριγκιπάκο της δεν πήγα γιατί δεν είναι για να κολάνε ιώσεις τώρα......και πολύ στεναχωρήθηκα, είχα ετοιμάσει και το δωράκι τους Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 21 Icon_cry Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 21 Icon_cry Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 21 Icon_cry σήμερα λογικά έχουν επιστρέψει στο σπιτάκι τους, με το καλό να σαραντήσουν και θα τους δούμε μετά!

531Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 21 Empty Απ: Τα καθημερινά νέα μας Δευ Απρ 19, 2010 4:03 pm

Mamma El

Mamma El
Admin
Admin

Περαστικούλια στη μικρούλα σου Μαράκι μου! oregonian

https://www.facebook.com/group.php?gid=56916183326&ref=mf

532Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 21 Empty Απ: Τα καθημερινά νέα μας Δευ Απρ 19, 2010 6:12 pm

Xara

Xara
Star Members
Star Members

Περαστικούλια Μαράκι για το κοριτσάκι σου.

Το πάρτυ του Κωνσταντίνου ήταν υπέροχο, ο μικρός ήταν χαρούμενος γιατί ήταν με αγαπημένα πρόσωπα.

Το κεράκι εννοείται ότι το σβήσαμε ομαδικός οι μεγάλοι ο Κωνστανίντος έβαλε μόνο το χεράκι του και άφησε το αποτυπωμά του.

Ημούν ιδιαίτερα συγκινημένη για τα πρώτα γεννέθλια του παιδιού μου.

Και σε δύο τρια χρονάκια, οταν θα αρχίσει να καταλαβαίνει ο μικρός και θα μου ζητάει και θα έχει άποψη επί του θέματος, θα μαζευόμαστε όλες μανούλες από το φόρουμ με τα παιδάκια μας να γιορτάζουμε τα γεννεθλιά του μικρού.

533Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 21 Empty Απ: Τα καθημερινά νέα μας Τρι Απρ 20, 2010 8:49 am

giotanik33

giotanik33
Star Members
Star Members

Πάλι μάχη δόσαμε σήμερα... Γιώργος - σχολικό σημιόσατε 2. να δούμε πως θα γυρίσει το μεσημέρι... Ευτυχώς δεν δόσαμε μάχη για να τον ντύσω... Σήμερα θα πάμε με τη μπουμπούκα σούπερ...ελπίζω να μην κουραστεί. Πρώτη φορά θα την πάρω μαζί μου. Χθές είχε η μικρή μου κεφάκια το βράδυ και ήθελε να παίξει. Είχε πάει 11.30 και δεν έλεγε να κοιμηθεί

534Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 21 Empty Απ: Τα καθημερινά νέα μας Τρι Απρ 20, 2010 8:50 am

eugenia

eugenia
Star Members
Star Members

Μπραβο Χαρουλιτα μου !!!! Να χαιρεσαι τον γιοκα σου !!! Αν μπορεις βαλε μας καμια φωτο να δουμε τον εορταζοντα !!!! Πολλα φιλια Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 21 14333

Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 37]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 29 ... 37  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης