Asterakia
Για να μπορέσετε να διαβάσετε και να απαντήσετε στα θέματα του forum Αστεράκια θα πρέπει να συνδεθείτε.

Αν δεν διαθέτετε λογαριασμό σας παρακαλώ να πατήσετε στο κουμπί της εγγραφής.

Η εγγραφή είναι δωρεάν και μέσα σε λίγα δευτερόλεπτα θα είστε μέλος στην πιο τρελή παρέα μαμάδων.

Σας περιμένουμε!

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Asterakia
Για να μπορέσετε να διαβάσετε και να απαντήσετε στα θέματα του forum Αστεράκια θα πρέπει να συνδεθείτε.

Αν δεν διαθέτετε λογαριασμό σας παρακαλώ να πατήσετε στο κουμπί της εγγραφής.

Η εγγραφή είναι δωρεάν και μέσα σε λίγα δευτερόλεπτα θα είστε μέλος στην πιο τρελή παρέα μαμάδων.

Σας περιμένουμε!
Asterakia
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Για τους γονείς και τα Αστεράκια τους


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Τα καθημερινά νέα μας

+15
PARIS37
Τζοτζομαμά
PINIW
Xara
Αλεξάνδρα
eugenia
biskotaki
Ina
ANTZY
μαρια
xristinaki
tinkerbell
ΚΑΤΙΑ
bebinos
Mamma El
19 απαντήσεις

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 37  Επόμενο

Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 32 από 37]

776Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 32 Empty Απ: Τα καθημερινά νέα μας Παρ Ιουλ 02, 2010 12:41 pm

eugenia


Star Members
Star Members

Αχχχ.. σκεφτομουν και εσενα Tinky!!! Πειναω πολυ τις τελευταιες μερες !!! συνεχως θελω να τσιμπολογω.. τι μ'εχει πιασει ????!!!!!???

777Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 32 Empty Απ: Τα καθημερινά νέα μας Παρ Ιουλ 02, 2010 1:41 pm

Xara


Star Members
Star Members

Ο μικρός αρχίζει να γίντετε πολύ επικύνδυνος, είναι και σε ηλικία που θελει πολύ προσοχή.
Χθες το απογευματακι τον είχα ετοιμάσει για βόλτα και ετοιμαζόμουν και εγώ , ακουσα έναν θόρυβο περιεργο και τι είχε κανει το άτιμο πλασματακι , είχε ανοιξει την εξώπορτα και είχε βγει στο διάδρομο.

Κατά τρόμαξα γιατι μένω και στον 5ο όροφο και μου κόπηκαν τα πόδια, δυο λεπτα τον έχασα και πήγε να γίνει το κακό. Και απο τότε κλειδώνω την πόρτα για να μην συμβεί τίποτα.

Πόλυ δύσκολη ηλικία δεν έχει την αίσθηση του κινδύνου και επίσης βαζει οτιδηποτε στο στομα.
Στο πάρκο τον αφηνω να παιξει να περπατήσει του πηρα την μπάλα να παίξουμε αλλα τίποτα ήθελε να βαζει στο στομα του ότι εβλεπε κατω. Τι όχι του εχω πει και δεν κανει αλλα τιποτα.

778Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 32 Empty Απ: Τα καθημερινά νέα μας Παρ Ιουλ 02, 2010 1:51 pm

Kalli


Admin
Admin

κάτι μου θυμίζει αυτό που λες, κάτι μου θυμίζει Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 32 656855 Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 32 656855 Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 32 656855

τώρα μιας και ξετσούμησε πρέπει να προσέχεις πάάάάάάρα πολύ Χαρούλα!! Τώρα όλα θα θέλει να τα περιεργάζεται, όλα να τα πιάνει, όλα να τα ανακατεύει!! Πρέπει να σκέφτεσαι πολύ πιό μπροστά από αυτά πριν το σκεφτούν καν να το έχεις σκεφτεί και τακτοποιήσει εσύ! Δεν μπορείς να φανταστείς τί μπορεί να σου σκαρφιστεί και να κάνει! Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 32 302820 Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 32 302820

Με το όχι και το μη θέλει χρόνοοοοοοοοοοοοο, πολύ όμως, και μεγάααααααααααααλη υπομονή!!! Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 32 Icon_eek Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 32 Icon_eek

http://myownkallisblog.blogspot.com

779Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 32 Empty Απ: Τα καθημερινά νέα μας Παρ Ιουλ 02, 2010 3:24 pm

eugenia


Star Members
Star Members

Χαρουλιτα μου.. προσοχη στις μπαλκονοπορτες... το μπαλκονι και κατω απο τα παραθυρα να μην υπαρχουν αντικειμενα που να μπορει να σκαρφαλωσει!!!

780Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 32 Empty Απ: Τα καθημερινά νέα μας Δευ Ιουλ 05, 2010 4:09 pm

Xara


Star Members
Star Members

Το Σάββατο πρέπει να πάμε σε βαφτίσια, είναι από το σοι της πεθεράς μου. Τους έχω δει στα βαφτισια του μικρου και ουτε καν τους θυμάμαι.

Ουτε εγώ ουτε ο άντρας μου δεν θέλουμε να πάμε. Αλλα το θέλει η θεία του και δεν θέλει να της χαλάσει χατήρι. Επείδη τον χρηματοδοτή σ' αυτό που κάνει τώρα. Λένε ότι το μ..... σέρνει καράβι. Λάθος!!! Το χρήμα έχετε δει πως σέρνει τους ανθρωπους.

Εν τω μεταξυ δεν εχουν μεταξύ τους επαφες δεν κάνουν παρέα αλλα επειδη ήρθαν αυτοι πρεπει να ανταποδώσουμε.

Τώρα μες την ζέστη να τρεχω το παιδι απο την Νίκαια στην Κηφισιά που είναι η βάφτιση αμαρτία δεν είναι!!

Το προσκλητήριο δεν το έχουμε λάβει ακομα, δεν ξέρουμε την ώρα .

781Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 32 Empty Απ: Τα καθημερινά νέα μας Τρι Ιουλ 06, 2010 10:05 am

Mamma El


Admin
Admin

Χαρούλαααααα, πιπέρι στο στόμα. Απαπαπα!!! Καλέ εδώ είμαστε σοβαρό φορουμ innocent δεν θέλουμε τέτοιες εκφράσεις goofy

Έλα παιδί μου. Θα πας αφού θέλει η θεία. Τι να κάνουμε!!!!
Εδώ πήγαμε εμείς στη Χασιά. Θα μου πεις τα δικά μου είναι πιο μεγάλα!!!
Αλλά θα διάβασες πως φύγαμε!! :O):

https://www.facebook.com/group.php?gid=56916183326&ref=mf

782Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 32 Empty Απ: Τα καθημερινά νέα μας Τετ Ιουλ 07, 2010 12:07 pm

Xara


Star Members
Star Members

Τελικά απαλάχτηκα από την βάφτιση προς το παρων μεχρι την ώρα που μιλάμε.
Είναι Τετάρτη και προσκλητήριο δεν έχουμε λάβει και την ώρα για την βάφτιση δεν την ξέρουμε. Η θεια ενδεχεται να εχει κανει λάθος ημερομηνία, παίζει και αυτο.

Με επιχειρημα οτι το Σαββατο θα κανει ζέστη και οτι ειναι επικυνδυνο μεσημεριατικα να παω το παιδι την διαδρομη Νικαια Κηφισια μεσα στην ζέστη, δεν το κανω ειναι επικυνδυνο, μπορει να παθει τιποτα το παιδι μέσα στην ζέστη, πειράματα θα κανουμε τώρα, θα εκνευρηστει. Εξαλλου η θεια ειναι γιατρος και καταλαβε οτι μεσημεριατικα καλοκαιριατικα δεν μπορω να κουβαλαω το παιδι μεσα στο λιοπηρι να μου παθει τιποτα γιατι της καρφωθηκε να παει στην βαφτιση . Θα παρει τον αντρα μου να πανε. Λογικα να το πάρουμε τώρα είναι δυνοτον να βγαζουμε τα παιδια και τόσο μωρο , τις πιο επικυνδυνες ώρες.
Εδω στην παραλια λέμε να παμε στις 9 και στις 12 να φύγουμε.


Εχθες πάλι πήγαμε στο πάρκο, βάλανε και παιχνιδια με κέρματα αλογάκια αυτοκινητάκια, διαμορφώσανε ενα μινι ας πουμε λουνα πάρκ πολύ ωραίο και κάθε βράδυ έχει και παρασταση καραγκιόζη.
Αχ είδα και δίδυμα κοριτσακια ολοιδια , μιλαμε σαν δυο σταγονες νερο. Ρώτησα την μαμα τα ξεχωρίζετε? Ναι μου λεει εχουν κατι ψιλο διαφορες. εγω δεν βρήκα ούτε μισή.

783Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 32 Empty Απ: Τα καθημερινά νέα μας Τετ Ιουλ 07, 2010 12:41 pm

Mamma El


Admin
Admin

Χαχα, τη σκαπουλαρες πάλι θηρίο!!! happy laughing
Μάλλον εδώ κολλάει η φράση που έβαλες στο άλλο θέμα (του γάμου ντε!!! innocent ) ότι τα παιδιά καμιά φορά μας σώζουν από γεγονότα που δεν θέλουμε να δηλώσουμε την παρουσία μας!!! Cool

Αμάν και αυτή η θεία πια!!! Χωρίς προσκλητήριο που θέλει να πάει; Φαντάζεσαι να πάνε και να γυρίσουν πίσω με τα δώρα στο χέρι; :O):

https://www.facebook.com/group.php?gid=56916183326&ref=mf

784Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 32 Empty Απ: Τα καθημερινά νέα μας Τετ Ιουλ 07, 2010 2:03 pm

μαρια


Star Members
Star Members

Άντε άντε την γλύτωσες Χαρά Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 32 618344

Όλο και καμιά διαφορά θα έχουν και τα δίδυμα, με μια ματιά που να καταλάβεις, η μάνα όμως τα έχει μάθει Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 32 Icon_wink

785Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 32 Empty Απ: Τα καθημερινά νέα μας Τετ Ιουλ 07, 2010 2:43 pm

Kalli

Kalli
Admin
Admin

Μια χαρά σου έκατσε Χαρά!!! Όντως με πρόφαση τα παιδιά πολλές φορές ξεμπλέκουμε από καταστάσεις που δεν έχουμε και πολύ όρεξη!!!

Σήμερα τί κίνηση ήταν αυτή;; Από Πειραιά για να έρθω σπίτι έκανα 1,5 ώρα!!!!!!!!!!!1 Για διαδρομή που κανονικά κάνεις 15 λεπτά;; 20;;; το πολύ!!!!!!!!!!!1

http://myownkallisblog.blogspot.com

786Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 32 Empty Απ: Τα καθημερινά νέα μας Τετ Ιουλ 07, 2010 3:59 pm

Xara

Xara
Star Members
Star Members

Λοιπόν έχω νέα σχετικά με διακοπές.

Τελικά θα πάμε τα δυο μας 9 μέρες στην Πελοπόνησσο μεριά, στην Στούπα Καλόγρια είναι προς Μάνη, κοντά στην Αρεόπολη. Είναι μια φανταστική παραλία τεράστια με αμμουδιά . Είναι 4 ωρες διαδρομή. Και βρήκα δωμάτιο με κουζινούλα ψυγείο μπάνιο κλιματισμό εσωτερικό ιντερνετ φιλική τιμή 65 ευρώ είναι 150 μετρα από την παραλία και κλείσαμε για 14 Αυγούστου.
Θα πάμε να ξεκουραστούμε λιγάκι.

787Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 32 Empty Απ: Τα καθημερινά νέα μας Τετ Ιουλ 07, 2010 4:13 pm

Mamma El

Mamma El
Admin
Admin

Τελικά το μικρούλι θα το αφήσετε πίσω ε;
Σίγουρα όμως θα ξεκουραστείτε. Θέλετε και λίγο χρόνο ως ζευγάρι μόνοι σας αυτό είναι βέβαιο. Όμως εγώ δεν μπορώ να φανταστώ ότι υπάρχει περίπτωση να πάω διακοπές χωρίς να έχω τις μικρές μαζί μου. Ίσως γιατί δεν έχω συνηθίσει.

https://www.facebook.com/group.php?gid=56916183326&ref=mf

788Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 32 Empty Απ: Τα καθημερινά νέα μας Τετ Ιουλ 07, 2010 4:32 pm

Kalli

Kalli
Admin
Admin

Χαρούλα μου δεν πειράζει που δεν θα πάρετε και το μικρούλι, έχετε Καλοκαίρια και Καλοκαίρια για να ευχαριστηθήτε όλοι μαζί ουουουουουου!! Τώρα ίσως να σας κάνει καλό περισσότερο τα είστε τα 2 σας για να αναθερμάνεται την σχέση σας!!

Καλά να περάσετε εκεί που θα πάτε!! Είναι πανέμορφη περιοχή, την έχω ψιλοζήσει, να πάτε και στις τριγύρω περιοχές να δείτε!!!

http://myownkallisblog.blogspot.com

789Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 32 Empty Απ: Τα καθημερινά νέα μας Πεμ Ιουλ 08, 2010 7:14 am

giotanik33

giotanik33
Star Members
Star Members

Κοριτσάρες μου καλημέρα. Τα νέα μου δεν είναι καλά. Η μικρή μου δεν είναι καλά. Να τα πιάσω απο την αρχή για να καταλάβετε. Την Παρασκευή πριν το Πάρτυ η Ρέα άρχισε να έχει δέκατα. Δεν δόσαμε πολύ βάση γιατί βγάζει δοντάκια και υποθέσαμε οτι είναι απο αυτό. Τη δευτέρα λοιπών ο πυρετός έφτασε στο 38,7. Πήρα την παιδίατρο και ήρθε να την δεί. Δεν είδε να έχει κάτι. Μου είπε να περιμένουμε και την επόμενη μέρα και να δούμε τι θα κάνουμε. Την τρίτη το μωρό είχε όλη μέρα υπνηλία. Εγώ την ξύπναγα και αυτή ξανακοιμόταν. Τελικά χθές πήγαμε στο νοσοκομείο και της έκαναν εξετάσεις. Την είδε και ο παιδίατρος εκεί αλλά ούτε αυτός είδε κάτι. Οι εξετάσεις βγήκαν καλές οπότε ο επόμενος παιδίατρος που την ξαναείδε είπε οτι καταλήγουμε οτι είναι ίωση. Ο πυρετός απο σήμερα θα πρέπει να πέσει στα δέκατα. Αν συνεχίσει να είναι πάνω απο 38 τότε θα πρέπει να πάμε σε άλλα μονοπάτια. Ο σιδιρός της και ο αιματοκρίτης της είναι στα πατώματα. Η παιδίατρος μου είπε οτι αν συνεχίσουμε με πυρετό θα μπούμε μάλλον μέσα για ποιο εξειδικευμένες εξετάσεις. Εχω πανικοβληθεί. Το πρωί πριν φύγω που την μέτρησα είχε 38. Ελπίζω να μην αναίβει άλλο. Είμαι πολύ χάλια ψυχολογικά. Φοβάμε πολυ για τη μικρή μου. Μπορεί να είναι ο φόβος απο πράγματα που έχω συνδιάσει μέσα στο κεφάλι μου. Η μικρή απο τη βάφτιση και μετά είναι συνεχώς άρρωστη. 2-3 μέρες είναι καλά και μετά ξανά τα ίδια. Λυσάξανε για το όνομα. Θυμόσανε και αρχίσαν τις φασαρίες. Κάτι παρόμοιο είχε γίνει και με τον αδελφό μου και με τη βαφτισιμιά μου. Αν πάθει τίποτα το μωρό μου θα τους πάρει και θα τους σηκώσει. Δεν θα αφήσω τίποτα όρθιο. Έχω μέσα στο μυαλό μου ένα μπερδεμένο κουβάρι. Και το καλό? Πήρε ο πεθερός χθες και μου είπε καλά ούτε ένα τηλ? Τι έχετε πάθει? Και του λέω οτι το παιδί απο τη βάφτιση και εδώ έχει συνέχεια πυρετό και δεν έχω το μυαλό μου να σας πάρω και τηλ. Και τι μου απάντησε? Ε και? Επιδή έχει πυρετό δεν μπορείτε να πάρετε τηλ? Μου αναίβηκε το αίμα στο κεφάλι. Δεν του είπα απολύτος τίποτα γιατί αν μίλαγα θα τον έβρηζα. Και τελικά μου έκλεισε το τηλ στα μούτρα. Έτσι και ξαναπάρει σήμερα δεν θα απαντήσω γιατί δεν θα ελένξω το στόμα μου και θα του τα χώσω άσχημα. Τώρα κάθομαι στα καρφιά να περάσει η ώρα να πάω σπίτι να της βάλω θερμόμετρο και να πάρω την παιδίατρο τηλ. Συγνώμη αν σας κούρασα με το κατεβατό μου.

790Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 32 Empty Απ: Τα καθημερινά νέα μας Πεμ Ιουλ 08, 2010 8:12 am

Mamma El

Mamma El
Admin
Admin

Γιωτούλα μου τι ταλαιπωρία περνάει το μικρούλι σου!!!!
Εύχομαι να είναι απλά μια ιωσούλα και να τελειώσει εκεί!!
Να πάρει τα πάνω της η μικρούλα!!!
Φιλάκια στα όμορφα και στρουμπουλά πατουσάκια της!!!
Και μη δίνεις σημασία στους άλλους. Εσύ κάνεις αυτό που πρέπει.
Για τηλέφωνα και κους-κους με τον πεθερό είμαστε τώρα; Ξύδι που λένε!!!
Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 32 62140 Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 32 62140 Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 32 62140

https://www.facebook.com/group.php?gid=56916183326&ref=mf

791Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 32 Empty Απ: Τα καθημερινά νέα μας Πεμ Ιουλ 08, 2010 10:16 am

Kalli

Kalli
Admin
Admin

Καλε για τις ξυνίλες του κάθε ενός θα είμαστε τώρα;;; Το παιδί προέχει !!! Μακάρι και θέλω να πιστέυω ότι είναι ιωσούλα και τίποτα περισσότερο. Βάστα γερά Γιωτούλα!! Και ό,τι χρειστείς, δεν χρειάζεται να στο πω... μην διστάσεις!! Οι σκέψεις μας μαζί σας!!

http://myownkallisblog.blogspot.com

792Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 32 Empty Απ: Τα καθημερινά νέα μας Πεμ Ιουλ 08, 2010 4:12 pm

μαρια

μαρια
Star Members
Star Members

Περαστικά βρε Γιώτα μου , τίποτα να μην είναι αφού και οι γιατροί δεν βρίσκουν κάτι.

Υπομονή και θα πάρει τα πάνω του και το κοριτσάκι σου και εσύ.

Πολλές Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 32 62140 Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 32 62140 Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 32 62140 από εμάς και όλα καλά θα πάνε.

Άσε τους άλλους να "κουρεύονται"!!!

793Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 32 Empty Απ: Τα καθημερινά νέα μας Πεμ Ιουλ 08, 2010 5:38 pm

giotanik33

giotanik33
Star Members
Star Members

Κορίτσια το πρωί που γίρισα στο σπίτι απο το περίπτερο χαρίκαμε γιατί είχε μονο δέκατα. Τσάμπα χαρά όμως κάναμε. Το απόγευμα αναίβασε 38,6. Μίλησα με την παιδίατρο και μου είπε να μην την πάω σήμερα μέσα μιας και εχθές έκανε εξετάσεις. Αυριο όμως αν συνεχίσει να έχει πυρετό θα πάμε μέσα για πιο αναλυτικό ψάξιμο.

794Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 32 Empty Απ: Τα καθημερινά νέα μας Πεμ Ιουλ 08, 2010 6:01 pm

Xara

Xara
Star Members
Star Members

Γιωτούλα μου, περαστικά ΄για την μικρή σου, εύχομαι να πάνε όλα καλά, μην βάζεις κακές σκέψεις στο μυαλό σου. Θα ακούς αυτα που λένε οι γιατροί και δεν θα σκέφτεσαι τίποτα κακό δεν οφελεί. Ολοι μας λίγο πολύ ένα ζόρι και μια ταλαιπωρία με το σοι γενικά το τραβάμε. Μην δίνεις σημασία και μην αναλώνεσαι με αυτά χανεις τον χρόνο σου.
Μια ζεστή αγκαλια και από μένα και εύχομαι ολόψυχα το καλύτερο για την μικρή σου. Περιμένουμε νέα σου.


Εμείς τελικά θα πάμε οικογενειακώς στην βάφτιση ειναι Σάββατο απόγευμα στην Δροσιά. Εν τω μεταξύ τη βρίσιμο έχει πέσει για την ξαδέλφη που βαφτίζει το παιδί αλλά επειδή η θεία εχει φάει κόλημα πρεπει να πάμε όλοι. Δεν την συμπαθούν οι υπόλοιποι αλλα επειδη η θεία κανει κουμάντο πρεπει να πάμε. Τους άντρες τους έχει ευνουχήσει. Με πειράζει που θα πέμε γιατί το επιβάλλει. Δεν έχουν σχεσεις με την ξαδέλφη αυτη τίποτα αλλα δεν ξερω τι κόλλημα είναι αυτό!!! Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 32 824938

Είμαι πολύ στεναχωρεμένη το είπα στον αντρα μου δεν μου αρέσει που μου επιβάλει πράγματα και η παρεμβατικοτητά της αλλα δεν θέλει να της χαλάσει χατήρι γιατι θα τον αποπάρει. Εγω ομως δεν είμαι ευτυχισμένη με τοση καταπίεση και θέλω να φύγω. Υπάρχουν στιγμές που ασφιικτυω και δεν μπορω να ανέχομαι πράγματα και στεναχωριέμαι που δεν έχω την οικονομική δυνατοτητα να πάρω το παιδι και να φύγω . Υπάρχουν φορες που θελω να χωρίσω γιατι δεν αντέχω την παρεμβατικοτητας τους, ξεπερνουν τα οριά μου. Σας εχω ζαλίσει και εγω αλλα είμαι σε απόγνωση . Μερικες φορες γραφεις αυτο που νιωθεις για να νιωσεις καλύτερα.

795Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 32 Empty Απ: Τα καθημερινά νέα μας Πεμ Ιουλ 08, 2010 6:07 pm

giotanik33

giotanik33
Star Members
Star Members

Χαρά μου μην το ξαναπείς αυτό. Φυσικά και δεν μας έχεις ζαλίσει. Για αυτό δεν είμαστε εδώ? για να ακούμε η μια την άλλη και να βοηθιόμαστε όσο μπορούμε, να στηρίζουμε η μια την άλλη. Είναι αληθεια οτι όταν τα λέμε ξαλαφρονουμε λίγο. Ότι θέλεις εδώ είμαστε. Αν θέλεις να μιλήσεις κάπου, εδώ είμαι. στηλε πμ. Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 32 14333 Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 32 14333 Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 32 14333 Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 32 14333 Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 32 14333 Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 32 14333 Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 32 62140 Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 32 62140 Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 32 62140 Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 32 62140 Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 32 62140 Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 32 62140 Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 32 62140

796Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 32 Empty Απ: Τα καθημερινά νέα μας Πεμ Ιουλ 08, 2010 6:18 pm

Xara

Xara
Star Members
Star Members

Σ' ευχαριστώ Γιώτα, ευτυχώς που υπάρχει και αυτή η παρεούλα και λέμε τα δικά μας αλλιώς δεν παίζει η κατάσταση.
Οταν έχεις οικογένεια και παιδιά έχεις ένα σωρό πραγματα στο μυαλό σου, αντιμετωπίζεις καταστάσεις που δεν έχεις ξαναπεράσει. Να ανεχτείς ανθρώπους που διαφέρουν από σενα και έχουν διαφορετικές απόψεις και αντιλήψεις και εκει είναι που πρεπει να κρατιώνται οι ισοροπίες.
Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 32 519942 Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 32 519942

797Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 32 Empty Απ: Τα καθημερινά νέα μας Πεμ Ιουλ 08, 2010 7:23 pm

Kalli

Kalli
Admin
Admin

Σωστά τα λέει η Γιώτα. Η χαρά πολαπλασιάζεται και η στεναχώρια μετριάζεται όταν τα μοιράζεσαι Χαρά μου!

http://myownkallisblog.blogspot.com

798Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 32 Empty Απ: Τα καθημερινά νέα μας Παρ Ιουλ 09, 2010 9:12 am

Mamma El

Mamma El
Admin
Admin

Χαρούλα μου η περίπτωση της θείας είναι ανίατη δυστυχώς.
Εσείς πρέπει να δείτε πως θα καταφέρετε να απαλλαγείτε από την επιρροή που ασκεί πάνω σας.
Είτε της αρέσει είτε όχι κάποια στιγμή θα πρέπει να κόψετε το δεσμό!!!
Δεν γίνεται να ορίζει συνέχεια τις ζωές σας.
Συγγνώμη που εκφέρω γνώμη αλλά το κάνω επειδή την είδα στη βάφτιση και εμένα με ξέρεις πως είμαι. Αν κάποιος δεν μου κάτσει από την πρώτη στιγμή δεν υπάρχει περίπτωση να τον συμπαθήσω. Αυτό έγινε και με τη θεία.
Θυμάσαι την "ξινή" στο ρετιρέ; Ε, αυτή ακριβώς είναι!!!

Εμείς θα είμαστε εδώ για ότι θελήσεις και το ξέρεις αυτό. Wink kisses



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Mamma El στις Παρ Ιουλ 09, 2010 11:03 am, 1 φορά

https://www.facebook.com/group.php?gid=56916183326&ref=mf

799Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 32 Empty Απ: Τα καθημερινά νέα μας Παρ Ιουλ 09, 2010 10:54 am

eugenia

eugenia
Star Members
Star Members

Χαρουλα.. μια μεγαλη αγκαλια.. και πολλα φιλια και απο μενα. Γνωριζεις οτι εχεις καποιους, στους οποιους μπορεις να μιλας. Κι εγω ειμαι εδω για οτι δηποτε χρειαστεις. Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 32 314842

800Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 32 Empty Απ: Τα καθημερινά νέα μας Σαβ Ιουλ 10, 2010 12:41 am

giotanik33

giotanik33
Star Members
Star Members

ΚΑλησπέρα κορίτσια. Τα νέα τελικά δεν είναι και πολύ καλά. Μας έκαναν εισαγωγή. Μόλις τώρα κοιμήηκε η μικρούλα μου. Τις έκαναν πάλι εξετάσεις και τα λευκά της αναίβηκαν και άλλο. Κάναν και για λοιμόδη μονοπυρίνωση, αντισώματα και κάτι άλλα που δεν τα κατάλαβα. Αυτές θα βγούνε το πρωί. Αν όλα πάνε κατ' ευχήν, αύριο το απόγευμα θα πάμε σπιτάκι μας. Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 32 526182 Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 32 526182 Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 32 526182 Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 32 526182 Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 32 526182 Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 32 526182 Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 32 526182 Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 32 526182 Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 32 526182 Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 32 526182 Ο πυρετός της υποχώρησε στο 37,2. Νεότερα αύριο. Θα κλείσω και εγώ λίγο τα ματάκια μου τώρα μπάς και ξεκλέψω κανέναν υπνάκο για να αντέξω αύριο. Σας φιλώ.

801Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 32 Empty Απ: Τα καθημερινά νέα μας Δευ Ιουλ 12, 2010 9:27 am

μαρια

μαρια
Star Members
Star Members

Γιωτούλα τι έγινε με την μικρούλα σου? Έχει καμία νεά?

802Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 32 Empty Απ: Τα καθημερινά νέα μας Δευ Ιουλ 12, 2010 9:37 am

Mamma El

Mamma El
Admin
Admin

Δεν ξέρω αν έχουν επιστρέψει σπίτι αλλά είναι ακόμα στο νοσοκομείο καθώς η μικρούλα το γύρισε σε πνευμονία!!!
Της κάνουν μασκούλα και της δίνουν και αντιβίωση.
Μίλησα με τη Γιώτα στο τηλέφωνο και ευτυχώς δεν έχει πυρετό αλλά ταλαιπωρείται το μικράκι γιατί οι νοσοκόμες δεν έβρισκαν φλέβα και δεν θέλει τη μασκούλα με τίποτα.
Γιωτούλα με το καλό να επιστρέψετε σπιτάκι σας. little hug

https://www.facebook.com/group.php?gid=56916183326&ref=mf

803Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 32 Empty Απ: Τα καθημερινά νέα μας Δευ Ιουλ 12, 2010 10:35 am

μαρια

μαρια
Star Members
Star Members

Αχού το κοριτσάκι μας, πως ταλαιπωρείται έτσι? Καλά και οι προηγούμενοι γιατροί χαμπάρι δεν πήρανε και το αφήσανε να γυρίσει σε πνευμονία μικρό παιδί Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 32 Icon_evil

Περαστικά γρήγορα εύχομαι καλό κουράγιο στην Γιώτα. Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 32 62140

804Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 32 Empty Απ: Τα καθημερινά νέα μας Δευ Ιουλ 12, 2010 12:02 pm

eugenia

eugenia
Star Members
Star Members

Περαστικουλια Γιωτα !!!! Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 32 519942

805Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 32 Empty Απ: Τα καθημερινά νέα μας Δευ Ιουλ 12, 2010 6:12 pm

Xara

Xara
Star Members
Star Members

Περαστικά Γιώτα μου, για την μικρή που ταλαιπωρήται τόσο πολύ καλοκαιριάτικα. Τις καλύτερες εύχες μου και μια ζεστη αγκαλιά.

Εμεις σήμερα κάναμε εμβόλιο όλα καλά προς το παρών. Το Σάββατο πήγαμε στην βάφτιση ήπια τα πράγματα.

Μετά πήγαμε τον μικρο στο λούνα πάρκ και του άρεσε και μετά φάγαμε σουβλάκια στην Πεντέλη . Ο μικρος κάθησε σε καρέκλα και ήταν κύριος εφαγε το ψωμάκι του, πατατούλα και ΄λίγο στην άκρη τζατζικάκι. Ήταν ενας μικρος κύριος.

806Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 32 Empty Απ: Τα καθημερινά νέα μας Τρι Ιουλ 13, 2010 9:00 am

Mamma El

Mamma El
Admin
Admin

Αχ μη μου θυμίζεις τα εμβόλια. Έχουμε ένα που χρωστάμε στη Ναντίνα και όλο το αναβάλλουμε!!!! Embarassed
Μου αρέσουν πολύ οι οικογενειακές εξορμήσεις για φαγητό!!!
Πάντα να περνάτε έτσι όμορφα Χαρούλα μου kisses

https://www.facebook.com/group.php?gid=56916183326&ref=mf

807Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 32 Empty Απ: Τα καθημερινά νέα μας Τρι Ιουλ 13, 2010 11:46 am

Xara

Xara
Star Members
Star Members

Έχουμε νέα από την Γιώτα , για το τι κάνει το κοριτσάκι της?
Ελίζα γνωρίζεις κάτι μήπως?

Πολύ ζέστη σήμερα και ολη η εβδομάδα θα είναι έτσι με ζέστη . Υπομονή καλοκαίρι είναι , θα περάσει.

Ψήθηκα και στην κουζίνα έκανα ψαροσουπα για τον μικρό και γεμιστα για μας και έσκασα.

808Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 32 Empty Απ: Τα καθημερινά νέα μας Τρι Ιουλ 13, 2010 12:06 pm

Mamma El

Mamma El
Admin
Admin

Σήμερα όντως έχει ζέστη!! Και θα συνεχιστεί από ότι είπε ο άντρας μου για μερικές μέρες.

Χαρούλα το μόνο που ξέρω είναι ότι είναι πλέον στο σπίτι τους και η μικρούλα είναι καλύτερα. Θα συνεχίσουν αντιβίωση και ευχομαι να συνέλθει σύντομα η κορούλα της.

https://www.facebook.com/group.php?gid=56916183326&ref=mf

809Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 32 Empty Απ: Τα καθημερινά νέα μας Τρι Ιουλ 13, 2010 12:20 pm

μαρια

μαρια
Star Members
Star Members

Αχ είμαι στο σπίτι και λιώνω με δύο aircondition στο φούλ!!! Έχω τα πονάκια μου και η μέση μου με πεθαίνει Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 32 824938 ουφφφφφ την Πέμπτη θα πάω στον γιατρό να δω σε τι στάδιο είμαστε, την Κυριακή μπαίνω στον μήνα μου Τα καθημερινά νέα μας - Σελίδα 32 2839

Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 32 από 37]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 37  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης