Asterakia
Για να μπορέσετε να διαβάσετε και να απαντήσετε στα θέματα του forum Αστεράκια θα πρέπει να συνδεθείτε.

Αν δεν διαθέτετε λογαριασμό σας παρακαλώ να πατήσετε στο κουμπί της εγγραφής.

Η εγγραφή είναι δωρεάν και μέσα σε λίγα δευτερόλεπτα θα είστε μέλος στην πιο τρελή παρέα μαμάδων.

Σας περιμένουμε!

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Asterakia
Για να μπορέσετε να διαβάσετε και να απαντήσετε στα θέματα του forum Αστεράκια θα πρέπει να συνδεθείτε.

Αν δεν διαθέτετε λογαριασμό σας παρακαλώ να πατήσετε στο κουμπί της εγγραφής.

Η εγγραφή είναι δωρεάν και μέσα σε λίγα δευτερόλεπτα θα είστε μέλος στην πιο τρελή παρέα μαμάδων.

Σας περιμένουμε!
Asterakia
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Για τους γονείς και τα Αστεράκια τους


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Και το όνομα αυτής…. ΙΑΣΩ για το παιδί που έκανε «ποδαρικό» στο ΙΑΣΩ Θεσσαλίας

+2
giotanik33
eugenia
6 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

eugenia

eugenia
Star Members
Star Members

Και το όνομα αυτής…. ΙΑΣΩ για το παιδί που έκανε «ποδαρικό» στο ΙΑΣΩ Θεσσαλίας Iasso
Με την γέννηση ενός υγιέστατου κοριτσιού βάρους 3.280 γραμμαρίων οικογένειας από τον Πλατύκαμπο Λάρισας, έγινε η …πρεμιέρα λειτουργίας του ΙΑΣΩ Θεσσαλίας.

Μάλιστα οι γονείς δεν πλήρωσαν τα έξοδα τοκετού και ταυτόχρονα το Δ.Σ. δήλωσε πρόθυμα να είναι ο …νονός του κοριτσιού με την προϋπόθεση να ονομαστεί ...
ΙΑΣΩ.

Έτσι λοιπόν ξεκίνησε και επίσημα την λειτουργία της η ιδιωτική κλινική Ιασώ Θεσσαλίας, σε πλήρη ανάπτυξη η κλινική θα διαθέτει 213 κλίνες και εκτιμάται ότι θα αποτελεί τη δεύτερη μεγαλύτερη ιδιωτική μονάδα υγείας της χώρας, εκτός Αττικής. Διαθέτει περί τα 27.000 τ.μ. στεγασμένου χώρου, κατασκευασμένο σε οικόπεδο 60 στρεμμάτων. Κατά την πρώτη λειτουργία της έχουν αναπτυχθεί οι 175 κλίνες και σταδιακά θα ολοκληρωθεί και η ανάπτυξη των υπολοίπων.

Το ύψος της επένδυσης ανήλθε στα 70 εκ. ευρώ. Κατά το αρχικό στάδιο λειτουργίας οι εργαζόμενοι αναμένεται να ξεπεράσουν τα 250 άτομα και σε πλήρη ανάπτυξη τα 400. Επιπλέον αυτών αρχικά θα εργαστούν 21 επιστημονικά υπεύθυνοι ιατροί και 24 εσωτερικοί ιατροί, αριθμός που θα αυξάνεται με την ανάπτυξη και των υπόλοιπων δραστηριοτήτων. Πέραν αυτών δεκάδες ελεύθεροι επαγγελματίες, ιατροί, θα συνεργαστούν με το Ιασώ Θεσσαλίας.

Το επενδυτικό σχήμα περιλαμβάνει μόνο ιατρούς, 120 από τη Θεσσαλία, που στην πλειονότητα τους θα δραστηριοποιηθούν στην υπό ίδρυση κλινική, αλλά και τον γνωστό όμιλο Ιασώ. Ο όμιλος κατέχει στην Αθήνα, το μαιευτήριο Ιασώ, τη Γενική Κλινική Ιασώ General και την Παιδιατρική Κλινική Ιασώ.

Το Ιασώ Θεσσαλίας διαθέτει τέσσερις πυλώνες, τη Μαιευτική - Γυναικολογική Κλινική, τη Γενική Κλινική, την Παιδιατρική Κλινική και πλήρες Διαγνωστικό Εργαστήριο. Η αρχική λειτουργία περιλαμβάνει τα τμήματα Παιδοχειρουργικό, Παιδοχειρουργικό Ω.Ρ.Λ. , Παθολογική, Καρδιολογική, Οφθαλομολογική, Χειρουργικό, Ορθοπεδικό, Ω.Ρ.Λ. Γναθοπροσωπικής και Στοματικής Χειρουργικής, Ουρολογικό και Νευροχειρουργικό, Μαιευτικό, Γυναικολογικό και Φυσικής Ιατρικής και Αποκατάστασης. Ακόμη έχουν αναπτυχθεί κι άλλες μονάδες, όπως Μονάδα Τεχνητής Αναπαραγ! ωγής (IVF) , Μονάδα Εντατικής Θεραπείας Ενηλίκων, Πολυδύναμη με ειδικό χώρο για Νοσηλεία Παίδων, Νεογνική Μονάδα προώρων, τρίτου επιπέδου.

πηγη troktiko

giotanik33

giotanik33
Star Members
Star Members

Εκεί λέω να γεννήσω το επόμενο μωράκι μου...

Mamma El

Mamma El
Admin
Admin

Σιγά να μη βγάλω το παιδί μου Ιασώ για να έχω νονούς ένα μαιευτήριο laughing laughing
Μωρέ τι μας λένε! goofy
Αλλά αν ήμουν η πρώτη που γεννούσα όπως η συγκεκριμένη κοπέλα θα δεχόμουν με ευχαρίστηση την τζάμπα περιποίηση τους.
Δηλαδή τώρα η Θεσσαλία έχει και Ιασω; wide smile

https://www.facebook.com/group.php?gid=56916183326&ref=mf

giotanik33

giotanik33
Star Members
Star Members

Ναι, ναι... Το χρειαζόταν...

Kalli

Kalli
Admin
Admin

Μπράβο!! Πολύ καλό αυτό!!

Γιωτούλααααααα πας για τρίτοοοοο;;; Και το όνομα αυτής…. ΙΑΣΩ για το παιδί που έκανε «ποδαρικό» στο ΙΑΣΩ Θεσσαλίας 258155

Ελίζα, ας το βγάζανε το παιδί και όπως θέλουν!! Τζάμπα γέννα σου λέει...! Και το όνομα αυτής…. ΙΑΣΩ για το παιδί που έκανε «ποδαρικό» στο ΙΑΣΩ Θεσσαλίας 314842

http://myownkallisblog.blogspot.com

giotanik33

giotanik33
Star Members
Star Members

Λέω να το τολμίσω... Σε κανά χρόνο να το βάλω μπρός... Και το όνομα αυτής…. ΙΑΣΩ για το παιδί που έκανε «ποδαρικό» στο ΙΑΣΩ Θεσσαλίας 618344 Και το όνομα αυτής…. ΙΑΣΩ για το παιδί που έκανε «ποδαρικό» στο ΙΑΣΩ Θεσσαλίας 618344 Και το όνομα αυτής…. ΙΑΣΩ για το παιδί που έκανε «ποδαρικό» στο ΙΑΣΩ Θεσσαλίας 618344 Και το όνομα αυτής…. ΙΑΣΩ για το παιδί που έκανε «ποδαρικό» στο ΙΑΣΩ Θεσσαλίας 618344

eugenia

eugenia
Star Members
Star Members

Γιωτααααααα !!!!! Χαιρομαι το κουραγιο σου !!!!!!Και το όνομα αυτής…. ΙΑΣΩ για το παιδί που έκανε «ποδαρικό» στο ΙΑΣΩ Θεσσαλίας 365532

Kalli

Kalli
Admin
Admin

giotanik33 έγραψε:Λέω να το τολμίσω... Σε κανά χρόνο να το βάλω μπρός... Και το όνομα αυτής…. ΙΑΣΩ για το παιδί που έκανε «ποδαρικό» στο ΙΑΣΩ Θεσσαλίας 618344 Και το όνομα αυτής…. ΙΑΣΩ για το παιδί που έκανε «ποδαρικό» στο ΙΑΣΩ Θεσσαλίας 618344 Και το όνομα αυτής…. ΙΑΣΩ για το παιδί που έκανε «ποδαρικό» στο ΙΑΣΩ Θεσσαλίας 618344 Και το όνομα αυτής…. ΙΑΣΩ για το παιδί που έκανε «ποδαρικό» στο ΙΑΣΩ Θεσσαλίας 618344

τί λες τώρα;;; ο σύζυγος το ξέρει;;; Και το όνομα αυτής…. ΙΑΣΩ για το παιδί που έκανε «ποδαρικό» στο ΙΑΣΩ Θεσσαλίας 826700 Και το όνομα αυτής…. ΙΑΣΩ για το παιδί που έκανε «ποδαρικό» στο ΙΑΣΩ Θεσσαλίας 826700 Και το όνομα αυτής…. ΙΑΣΩ για το παιδί που έκανε «ποδαρικό» στο ΙΑΣΩ Θεσσαλίας 826700 Μπράβο σου!! Σε θαυμάζω!! Και το όνομα αυτής…. ΙΑΣΩ για το παιδί που έκανε «ποδαρικό» στο ΙΑΣΩ Θεσσαλίας 314842

http://myownkallisblog.blogspot.com

giotanik33

giotanik33
Star Members
Star Members

Kalli έγραψε:
giotanik33 έγραψε:Λέω να το τολμίσω... Σε κανά χρόνο να το βάλω μπρός... Και το όνομα αυτής…. ΙΑΣΩ για το παιδί που έκανε «ποδαρικό» στο ΙΑΣΩ Θεσσαλίας 618344 Και το όνομα αυτής…. ΙΑΣΩ για το παιδί που έκανε «ποδαρικό» στο ΙΑΣΩ Θεσσαλίας 618344 Και το όνομα αυτής…. ΙΑΣΩ για το παιδί που έκανε «ποδαρικό» στο ΙΑΣΩ Θεσσαλίας 618344 Και το όνομα αυτής…. ΙΑΣΩ για το παιδί που έκανε «ποδαρικό» στο ΙΑΣΩ Θεσσαλίας 618344

τί λες τώρα;;; ο σύζυγος το ξέρει;;; Και το όνομα αυτής…. ΙΑΣΩ για το παιδί που έκανε «ποδαρικό» στο ΙΑΣΩ Θεσσαλίας 826700 Και το όνομα αυτής…. ΙΑΣΩ για το παιδί που έκανε «ποδαρικό» στο ΙΑΣΩ Θεσσαλίας 826700 Και το όνομα αυτής…. ΙΑΣΩ για το παιδί που έκανε «ποδαρικό» στο ΙΑΣΩ Θεσσαλίας 826700 Μπράβο σου!! Σε θαυμάζω!! Και το όνομα αυτής…. ΙΑΣΩ για το παιδί που έκανε «ποδαρικό» στο ΙΑΣΩ Θεσσαλίας 314842
Ο Σταύρος θέλει 2-3 ακόμα... Και το όνομα αυτής…. ΙΑΣΩ για το παιδί που έκανε «ποδαρικό» στο ΙΑΣΩ Θεσσαλίας 826700 Και το όνομα αυτής…. ΙΑΣΩ για το παιδί που έκανε «ποδαρικό» στο ΙΑΣΩ Θεσσαλίας 826700 Και το όνομα αυτής…. ΙΑΣΩ για το παιδί που έκανε «ποδαρικό» στο ΙΑΣΩ Θεσσαλίας 826700 Και το όνομα αυτής…. ΙΑΣΩ για το παιδί που έκανε «ποδαρικό» στο ΙΑΣΩ Θεσσαλίας 826700 Και το όνομα αυτής…. ΙΑΣΩ για το παιδί που έκανε «ποδαρικό» στο ΙΑΣΩ Θεσσαλίας 826700

Mamma El

Mamma El
Admin
Admin

Kalli έγραψε:Μπράβο!! Πολύ καλό αυτό!!

Γιωτούλααααααα πας για τρίτοοοοο;;; Και το όνομα αυτής…. ΙΑΣΩ για το παιδί που έκανε «ποδαρικό» στο ΙΑΣΩ Θεσσαλίας 258155

Ελίζα, ας το βγάζανε το παιδί και όπως θέλουν!! Τζάμπα γέννα σου λέει...! Και το όνομα αυτής…. ΙΑΣΩ για το παιδί που έκανε «ποδαρικό» στο ΙΑΣΩ Θεσσαλίας 314842

Μα ούτως ή άλλως η γέννα είναι τζάμπα. Ή μήπως δεν κατάλαβα καλά; innocent

Και που βρίσκεται ακριβώς δεν γράφει. Σε ποια πόλη είναι;

https://www.facebook.com/group.php?gid=56916183326&ref=mf

giotanik33

giotanik33
Star Members
Star Members

Στη Λάρισα είναι.

Kalli

Kalli
Admin
Admin

giotanik33 έγραψε:
Kalli έγραψε:
giotanik33 έγραψε:Λέω να το τολμίσω... Σε κανά χρόνο να το βάλω μπρός... Και το όνομα αυτής…. ΙΑΣΩ για το παιδί που έκανε «ποδαρικό» στο ΙΑΣΩ Θεσσαλίας 618344 Και το όνομα αυτής…. ΙΑΣΩ για το παιδί που έκανε «ποδαρικό» στο ΙΑΣΩ Θεσσαλίας 618344 Και το όνομα αυτής…. ΙΑΣΩ για το παιδί που έκανε «ποδαρικό» στο ΙΑΣΩ Θεσσαλίας 618344 Και το όνομα αυτής…. ΙΑΣΩ για το παιδί που έκανε «ποδαρικό» στο ΙΑΣΩ Θεσσαλίας 618344

τί λες τώρα;;; ο σύζυγος το ξέρει;;; Και το όνομα αυτής…. ΙΑΣΩ για το παιδί που έκανε «ποδαρικό» στο ΙΑΣΩ Θεσσαλίας 826700 Και το όνομα αυτής…. ΙΑΣΩ για το παιδί που έκανε «ποδαρικό» στο ΙΑΣΩ Θεσσαλίας 826700 Και το όνομα αυτής…. ΙΑΣΩ για το παιδί που έκανε «ποδαρικό» στο ΙΑΣΩ Θεσσαλίας 826700 Μπράβο σου!! Σε θαυμάζω!! Και το όνομα αυτής…. ΙΑΣΩ για το παιδί που έκανε «ποδαρικό» στο ΙΑΣΩ Θεσσαλίας 314842
Ο Σταύρος θέλει 2-3 ακόμα... Και το όνομα αυτής…. ΙΑΣΩ για το παιδί που έκανε «ποδαρικό» στο ΙΑΣΩ Θεσσαλίας 826700 Και το όνομα αυτής…. ΙΑΣΩ για το παιδί που έκανε «ποδαρικό» στο ΙΑΣΩ Θεσσαλίας 826700 Και το όνομα αυτής…. ΙΑΣΩ για το παιδί που έκανε «ποδαρικό» στο ΙΑΣΩ Θεσσαλίας 826700 Και το όνομα αυτής…. ΙΑΣΩ για το παιδί που έκανε «ποδαρικό» στο ΙΑΣΩ Θεσσαλίας 826700 Και το όνομα αυτής…. ΙΑΣΩ για το παιδί που έκανε «ποδαρικό» στο ΙΑΣΩ Θεσσαλίας 826700


Πάτε για το πολυτέκνων εσείς; Και το όνομα αυτής…. ΙΑΣΩ για το παιδί που έκανε «ποδαρικό» στο ΙΑΣΩ Θεσσαλίας 826700 Και το όνομα αυτής…. ΙΑΣΩ για το παιδί που έκανε «ποδαρικό» στο ΙΑΣΩ Θεσσαλίας 826700 Άντε, καλά κουράγια!! Και το όνομα αυτής…. ΙΑΣΩ για το παιδί που έκανε «ποδαρικό» στο ΙΑΣΩ Θεσσαλίας 335948

http://myownkallisblog.blogspot.com

tinkerbell

tinkerbell
Admin
Admin

Μήπως εγώ δεν το πιασα; Πως θα φύγεις βρε Γιώτα απο τον Πειραιά να γεννησεις στη Λάρισα;
Ααα, και με το καλό να κάνετε κι άλλα παιδάκια βρε!!! Αφού τα θέλετε κι οι δύο!!! Και το όνομα αυτής…. ΙΑΣΩ για το παιδί που έκανε «ποδαρικό» στο ΙΑΣΩ Θεσσαλίας Icon_lol
Μετά θα πάρετε και ταξί!!!

https://asterakia.forumotion.net

giotanik33

giotanik33
Star Members
Star Members

Εγώ φταίω που δεν εξήγησα... Λέμε μέχρι το τέλος του 2011 να φύγουμε για Καρδίτσα. Θα είναι πολύ καλήτερα και για τα παιδιά και για εμάς...

tinkerbell

tinkerbell
Admin
Admin

Θα γίνετε κι εσείς επαρχιωτες!!! Αφού πήρατε την απόφαση και μπορείτε να το κάνετε και είναι και καλύτερα, μια χαρούλα!!!
Εγώ πάντως θα συμφωνήσω με την Ελίζα, Ιασώ εγώ το δικό μου το κορίτσι δεν το έβγαζα ούτε να με πλήρωναν 100.000 ευρώ Και το όνομα αυτής…. ΙΑΣΩ για το παιδί που έκανε «ποδαρικό» στο ΙΑΣΩ Θεσσαλίας 736622 για 500.000 και πάνω, το σκέφτομαι Και το όνομα αυτής…. ΙΑΣΩ για το παιδί που έκανε «ποδαρικό» στο ΙΑΣΩ Θεσσαλίας 465992

https://asterakia.forumotion.net

Mamma El

Mamma El
Admin
Admin

giotanik33 έγραψε:Εγώ φταίω που δεν εξήγησα... Λέμε μέχρι το τέλος του 2011 να φύγουμε για Καρδίτσα. Θα είναι πολύ καλήτερα και για τα παιδιά και για εμάς...

Αχ ωραία. Πάντα ήθελα να φύγω από την Αθήνα.
Ποιος έχει καταγωγή από Καρδίτσα;
Θα ερχόμαστε να σε βλέπουμε.
Θα ανεβαίνουμε στη λίμνη Πλαστήρα για καφέ στο αναψυκτήριο. trilly

https://www.facebook.com/group.php?gid=56916183326&ref=mf

giotanik33

giotanik33
Star Members
Star Members

Mamma El έγραψε:
giotanik33 έγραψε:Εγώ φταίω που δεν εξήγησα... Λέμε μέχρι το τέλος του 2011 να φύγουμε για Καρδίτσα. Θα είναι πολύ καλήτερα και για τα παιδιά και για εμάς...

Αχ ωραία. Πάντα ήθελα να φύγω από την Αθήνα.
Ποιος έχει καταγωγή από Καρδίτσα;
Θα ερχόμαστε να σε βλέπουμε.
Θα ανεβαίνουμε στη λίμνη Πλαστήρα για καφέ στο αναψυκτήριο. trilly
Εγώ είμαι απο Καρδίτσα. Να έρχεστε όποτε θέλετε. Θα σας φιλοξενούμε ευχαρίστως...

Mamma El

Mamma El
Admin
Admin

Να σου πω την αλήθεια εγώ Καρδίτσα δεν μένω. Μικρότερη είχαμε καθίσει για μια μέρα γιατί είχε χαλάσει το αυτοκίνητο μας, καλοκαίρι και δεινοπάθησαμε από τη ζέστη.
Θα πιάσουμε ένα δωμάτιο στην Πεζούλα, στη δροσιά-τόσα χρόνια σε ορεινό χωριό του Πηλίου συνήθισα βλέπεις-και θα ερχόμαστε/ερχόσαστε να σας βλέπουμε/βλέπετε. wide smile

https://www.facebook.com/group.php?gid=56916183326&ref=mf

mamaleyteraki


Star Members
Star Members

giotanik33 έγραψε:Εγώ φταίω που δεν εξήγησα... Λέμε μέχρι το τέλος του 2011 να φύγουμε για Καρδίτσα. Θα είναι πολύ καλήτερα και για τα παιδιά και για εμάς...

Αχ κα εγώ θέλω να πάω στο χωριοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο μου ΤΩΡΑ ΑΛΗΘΕΙΑ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑ ΕΙΣΑΙ?
ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΧΩΡΙΟ ΤΗΣ ΑΛΡΙΣΑΣ ΚΑΙ ΖΩ ΛΑΡΙΣΑ
oregonian oregonian

Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης