Asterakia
Για να μπορέσετε να διαβάσετε και να απαντήσετε στα θέματα του forum Αστεράκια θα πρέπει να συνδεθείτε.

Αν δεν διαθέτετε λογαριασμό σας παρακαλώ να πατήσετε στο κουμπί της εγγραφής.

Η εγγραφή είναι δωρεάν και μέσα σε λίγα δευτερόλεπτα θα είστε μέλος στην πιο τρελή παρέα μαμάδων.

Σας περιμένουμε!

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Asterakia
Για να μπορέσετε να διαβάσετε και να απαντήσετε στα θέματα του forum Αστεράκια θα πρέπει να συνδεθείτε.

Αν δεν διαθέτετε λογαριασμό σας παρακαλώ να πατήσετε στο κουμπί της εγγραφής.

Η εγγραφή είναι δωρεάν και μέσα σε λίγα δευτερόλεπτα θα είστε μέλος στην πιο τρελή παρέα μαμάδων.

Σας περιμένουμε!
Asterakia
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Για τους γονείς και τα Αστεράκια τους


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Ήταν έγκυος και δεν το ήξερε!

4 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

eugenia

eugenia
Star Members
Star Members

Ήταν έγκυος και δεν το ήξερε! Screenshot_21
Γέννησε μόλις τρεις ώρες, αφότου έμαθε από γιατρούς ότι ήταν έγκυος! Ο λόγος για την 21χρονη Belinda Waite, Βρετανίδα κομμώτρια, η οποία πήγαινε τακτικά στο νοσοκομείο τους τελευταίους εννιά μήνες και της έλεγαν ότι πάσχει από....


το Σύνδρομο Ερεθισμένου Εντέρου και ουρολοίμωξη. Στην πραγματικότητα, κυοφορούσε ένα υγιέστατο κοριτσάκι. «Διαβάζεις τέτοιες ιστορίες σε περιοδικά, αλλά ποτέ δεν πιστεύεις ότι συμβαίνουν στα αλήθεια και πραγματικά ποτέ δεν πίστευα ότι θα μου τύχαινε», είπε η Waite από το Ντέβον. Ο νεαρή έμενε με τον σύντροφό της, όταν ξαφνικά πληροφορήθηκε τα μαντάτα. Το μωρό γεννήθηκε στο σπίτι με τη βοήθεια της πεθεράς. «Ένιωθα ότι κάτι κουνιόταν μέσα μου, καθώς περνούσε ο καιρός. Αλλά ποτέ δεν φαντάστηκα ότι ήμουν έγκυος και δεν το σκέφτηκαν ούτε οι γιατροί», είπε η Waite.

πηγη troktiko

μαρια

μαρια
Star Members
Star Members

Ήταν έγκυος και δεν το ήξερε! Icon_eek Ήταν έγκυος και δεν το ήξερε! Icon_eek Ήταν έγκυος και δεν το ήξερε! Icon_eek Ήταν έγκυος και δεν το ήξερε! Icon_eek καλέ ντιπ για ντιπ.....τι να πω εννιά μήνες που είχε να αδιαθετήσει δεν την πονήρεψε? Τόση κοιλιά από ερεθισμένο έντερο? και αυτή οι γιατροί έναν υπέρυχο δεν την κάνανε? για να μην πω για τις κλωτσιές που έτρωγε από το μωρό που ήθελε να δηλώσει την παρουσία του αλλά ..........χαμπάρι τίποτα Ήταν έγκυος και δεν το ήξερε! Affraid ευτυχώς που είχε και καλή εγκυμοσύνη και γέννα απ' ότι φάνηκε χωρίς καμιά επιπλολή!!! Ήταν έγκυος και δεν το ήξερε! 656855 Ήταν έγκυος και δεν το ήξερε! 656855 Ήταν έγκυος και δεν το ήξερε! 656855 Ήταν έγκυος και δεν το ήξερε! 656855 Ήταν έγκυος και δεν το ήξερε! 656855 θα τρελαθούμε τελείως!

giotanik33

giotanik33
Star Members
Star Members

Ήταν έγκυος και δεν το ήξερε! 997244 Ήταν έγκυος και δεν το ήξερε! 997244 Ήταν έγκυος και δεν το ήξερε! 997244 Ωραίοι γιατροι... Και η κοπέλα πρέπει να ήταν λίγο στον κόσμο της...

eugenia

eugenia
Star Members
Star Members

Ήταν έγκυος και δεν το ήξερε! Icon_biggrin Εμενα μου αρεσε αυτο που λεει .. " κατι ενιωθα να κουνιεται μεσα μου.. αλλα ..." Ήταν έγκυος και δεν το ήξερε! Icon_biggrin

Xara

Xara
Star Members
Star Members

Σίγουρα είναι αλήθεια ???
Γίνονται αυτά τα πράγματα???
Κατά πόσο εγκυρή είναι η ιστορία???
Λογικά μιλώντας και νατο σκεφτούμαι είναι εφικτό να είσαι έγκυος και να μην έχεις πάρει χαμπάρι μέχρι τελευταία στιγμή!!!
Τελικά μάλλον όλα γίνονται!!!!!

Xara

Xara
Star Members
Star Members

Όχι σαν εμας που πηγαίνουμε στον γιατρό κάθε μήνα ,εξετάσεις και προσέχουμε .Ανυσηχούμε μερικές φορές είμαστε λίγο υπερβολικές, φοβόμαστε.

Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης