Asterakia
Για να μπορέσετε να διαβάσετε και να απαντήσετε στα θέματα του forum Αστεράκια θα πρέπει να συνδεθείτε.

Αν δεν διαθέτετε λογαριασμό σας παρακαλώ να πατήσετε στο κουμπί της εγγραφής.

Η εγγραφή είναι δωρεάν και μέσα σε λίγα δευτερόλεπτα θα είστε μέλος στην πιο τρελή παρέα μαμάδων.

Σας περιμένουμε!

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Asterakia
Για να μπορέσετε να διαβάσετε και να απαντήσετε στα θέματα του forum Αστεράκια θα πρέπει να συνδεθείτε.

Αν δεν διαθέτετε λογαριασμό σας παρακαλώ να πατήσετε στο κουμπί της εγγραφής.

Η εγγραφή είναι δωρεάν και μέσα σε λίγα δευτερόλεπτα θα είστε μέλος στην πιο τρελή παρέα μαμάδων.

Σας περιμένουμε!
Asterakia
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Για τους γονείς και τα Αστεράκια τους


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Η ΛΕΥΚΟΥΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ

+5
mpempa
PARIS37
manoulitsa
Mamma El
Ina
9 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

1Η ΛΕΥΚΟΥΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ Empty Η ΛΕΥΚΟΥΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ Τρι Ιαν 19, 2010 3:25 pm

Ina

Ina
Star Members
Star Members

Μπραβο κοπελα μου με το καλο Η ΛΕΥΚΟΥΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ 83481
Σου ευχωμαι το φορουμ μας να σου βγει γουρλιδικο Η ΛΕΥΚΟΥΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ 335948

2Η ΛΕΥΚΟΥΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ Empty Απ: Η ΛΕΥΚΟΥΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ Τρι Ιαν 19, 2010 3:35 pm

Mamma El

Mamma El
Admin
Admin

clap clap clap clap youhoo youhoo youhoo youhoo

Λευκούλα εύχομαι 9 υπέροχους μήνες! little hug
Για πέρασε από την ενότητα "Εγκυμοσύνη" να μπεις και εσύ στη λίστα με τα μωράκια του 2010! trilly

https://www.facebook.com/group.php?gid=56916183326&ref=mf

3Η ΛΕΥΚΟΥΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ Empty Απ: Η ΛΕΥΚΟΥΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ Τρι Ιαν 19, 2010 3:54 pm

manoulitsa


Star Members
Star Members

λευκουλα μου κοριτσακι μου με το καλο αγαπη μου...
να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη και ενα γερο μωρακι!!!!

4Η ΛΕΥΚΟΥΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ Empty Απ: Η ΛΕΥΚΟΥΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ Τρι Ιαν 19, 2010 3:56 pm

PARIS37

PARIS37
Star Members
Star Members

Συνχαρητήρια και απο μένα.....με το καλό το νέο μέλος που θα καταφτάσει να λάμψει σαν αστέρι στη ζωή σας Η ΛΕΥΚΟΥΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ 510185

http://www.mitrotita.gr

5Η ΛΕΥΚΟΥΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ Empty Απ: Η ΛΕΥΚΟΥΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ Τρι Ιαν 19, 2010 4:10 pm

mpempa


Star Members
Star Members

λευκουλα μου ευχομαι κι εγω μεσα απο την καρδια μου μια υπεροχη εγκυμοσυνη με ενα υγιεστατο και χαρουμενο μωρακι σαν εσενα κοπελα μου...
Η ΛΕΥΚΟΥΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ 519942 Η ΛΕΥΚΟΥΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ 519942 Η ΛΕΥΚΟΥΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ 519942 Η ΛΕΥΚΟΥΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ 519942 Η ΛΕΥΚΟΥΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ 519942

τελικα μου φαινεται το φορουμ ειναι γουρλιδικο ετσι; αντε και στα δικα μας οι αγκαστρωτες Η ΛΕΥΚΟΥΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ Icon_biggrin Η ΛΕΥΚΟΥΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ Icon_biggrin

6Η ΛΕΥΚΟΥΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ Empty Απ: Η ΛΕΥΚΟΥΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ Τρι Ιαν 19, 2010 5:01 pm

eugenia

eugenia
Star Members
Star Members

angelwings congrats kid

7Η ΛΕΥΚΟΥΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ Empty Απ: Η ΛΕΥΚΟΥΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ Τρι Ιαν 19, 2010 6:18 pm

katia,


Star Members
Star Members

Η ΛΕΥΚΟΥΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ 519942 Η ΛΕΥΚΟΥΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ 519942 Η ΛΕΥΚΟΥΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ 519942 Λευκουλα μου μπραβο κοπελα μου με το καλο!!!
Σου στελνω οοοοοοοολες τις ευχες του κοσμου!!!
Με το καλο το μωρακι σου και να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη!!!!
Σου ευχομαι τα καλυτερα!!!Συγχαρητηριααααααααα!!!!!! Η ΛΕΥΚΟΥΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ 519942 Η ΛΕΥΚΟΥΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ 519942 Η ΛΕΥΚΟΥΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ 519942

8Η ΛΕΥΚΟΥΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ Empty Απ: Η ΛΕΥΚΟΥΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ Τρι Ιαν 19, 2010 8:56 pm

καρδουλα


Star Members
Star Members

congrats

9Η ΛΕΥΚΟΥΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ Empty Απ: Η ΛΕΥΚΟΥΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ Πεμ Ιαν 21, 2010 7:01 am

μαρια

μαρια
Star Members
Star Members

Η ΛΕΥΚΟΥΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ Congratulations5 Τι καταπληκτικά νέα είναι αυτά??

Καλέ η φετινή χρονιά θα γεμίσει πολλά νέα ατεράκια Η ΛΕΥΚΟΥΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ 83481 Πολύ χαίρομαι!!! Να έχεις και εσύ μια υπέροχη εγκυμοσύνη και ένα γερό μωρό στην αγκαλιά! Περιμένουμε να μας πεις λεπτομέριες Η ΛΕΥΚΟΥΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ Icon_biggrin

Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης