Asterakia
Για να μπορέσετε να διαβάσετε και να απαντήσετε στα θέματα του forum Αστεράκια θα πρέπει να συνδεθείτε.

Αν δεν διαθέτετε λογαριασμό σας παρακαλώ να πατήσετε στο κουμπί της εγγραφής.

Η εγγραφή είναι δωρεάν και μέσα σε λίγα δευτερόλεπτα θα είστε μέλος στην πιο τρελή παρέα μαμάδων.

Σας περιμένουμε!

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Asterakia
Για να μπορέσετε να διαβάσετε και να απαντήσετε στα θέματα του forum Αστεράκια θα πρέπει να συνδεθείτε.

Αν δεν διαθέτετε λογαριασμό σας παρακαλώ να πατήσετε στο κουμπί της εγγραφής.

Η εγγραφή είναι δωρεάν και μέσα σε λίγα δευτερόλεπτα θα είστε μέλος στην πιο τρελή παρέα μαμάδων.

Σας περιμένουμε!
Asterakia
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Για τους γονείς και τα Αστεράκια τους


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Φεύγουμε διακοπούλες....

+3
eugenia
Ina
Mamma El
7 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

1Φεύγουμε διακοπούλες.... Empty Φεύγουμε διακοπούλες.... Παρ Ιουλ 24, 2009 9:17 am

Mamma El

Mamma El
Admin
Admin

Καλημέρα. Σήμερα είναι η τελευταία μέρα στο γραφείο κορίτσια. Σε δύο
μέρες την κάνουμε για διακοπές και πλατσουρίσματα στα γαλάζια νερά της
Εύβοιας. Έτσι μας έχουν πληροφορήσει τουλάχιστον. Αν δεν είναι
γαλαζοπράσινα τα νερά θα τους τουφεκίσω. Φεύγουμε διακοπούλες.... Rofl_3g Φεύγουμε διακοπούλες.... Rofl_3g Φεύγουμε διακοπούλες.... Rofl_3g

Θα
προσπαθήσω να κρατήσω επικοινωνία καθώς θα μου δανείσει το λαπιτοπι ο
κουνιάδος μου και ήδη έχω σπεύσει να αγοράσω καρτούλα σύνδεσης. Αν
καταφέρω να πιάσω σήμα θα μπω κάποια μέρα να σας πω τα νέα μας.

Να είστε όλες καλά, να περνάτε υπέροχα και θα σας ξαναδώ σε τρεις εβδομάδες το πολύ. Καλό καλοκαίρι σε όλες σας. tongue kisses

https://www.facebook.com/group.php?gid=56916183326&ref=mf

2Φεύγουμε διακοπούλες.... Empty Απ: Φεύγουμε διακοπούλες.... Παρ Ιουλ 24, 2009 9:48 am

Ina

Ina
Star Members
Star Members

happy ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ.............ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ youhoo

3Φεύγουμε διακοπούλες.... Empty Απ: Φεύγουμε διακοπούλες.... Παρ Ιουλ 24, 2009 9:52 am

Mamma El

Mamma El
Admin
Admin

Ina έγραψε:happy ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ.............ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ youhoo

little hug thanks hearts

https://www.facebook.com/group.php?gid=56916183326&ref=mf

4Φεύγουμε διακοπούλες.... Empty Απ: Φεύγουμε διακοπούλες.... Παρ Ιουλ 24, 2009 9:58 am

eugenia

eugenia
Star Members
Star Members

...Αντε να αδειαζουμε την Αθηνα σιγα-σιγα !!!!! tongue
youhoo Μπραβο !!! youhoo
Καλα να περασετε... καλα να περασουμε... happy

5Φεύγουμε διακοπούλες.... Empty Απ: Φεύγουμε διακοπούλες.... Παρ Ιουλ 24, 2009 10:03 am

Mamma El

Mamma El
Admin
Admin

Όσες μείνετε πίσω να μου προσέχετε το φορουμ. ΟΚ? goofy

https://www.facebook.com/group.php?gid=56916183326&ref=mf

6Φεύγουμε διακοπούλες.... Empty Απ: Φεύγουμε διακοπούλες.... Παρ Ιουλ 24, 2009 10:15 am

μαρια

μαρια
Star Members
Star Members

Φεύγουμε διακοπούλες.... 30xigjoΦεύγουμε διακοπούλες.... 5059_1120389783419_1637305108_286707_4414354_n

ΚΑΛΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ!!!!!! ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΥΠΕΡΟΧΑ, ΝΑ ΑΝΑΝΕΩΘΕΙΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΤΕ ΓΕΜΑΤΟΙ ΕΝΕΡΓΕΙΑ!!!! ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ kisses bye



Έχει επεξεργασθεί από τον/την μαρια στις Παρ Ιουλ 24, 2009 10:26 am, 1 φορά

7Φεύγουμε διακοπούλες.... Empty Απ: Φεύγουμε διακοπούλες.... Παρ Ιουλ 24, 2009 10:17 am

μαρια

μαρια
Star Members
Star Members

ΕΜΕΙΣ ΕΔΩ Φεύγουμε διακοπούλες.... KD+Lasticho

8Φεύγουμε διακοπούλες.... Empty Απ: Φεύγουμε διακοπούλες.... Παρ Ιουλ 24, 2009 10:34 am

Mamma El

Mamma El
Admin
Admin

Θα προσπαθήσω να σας βάλω φωτογραφίες γυρνώντας. Βλέπετε μια εβδομάδα μετά από εμάς φεύγει ο κουνιάδος μου και καθώς η ψηφιακή μηχανή είναι δικιά του τη θέλει για να τραβήξει δικές του φωτογραφίες. Εμείς θα έχουμε μια παλιά μηχανή που παίρνει το κλασικό φιλμ και δεν συνδέεται με τον υπολογιστή.

Θα βρω τρόπο όμως γιατί έχουμε και τα γενέθλια της Νεφέλης μας και πρέπει να σας ενημερώσω σχετικά με την επιστροφή μας. Πως θα μας ευχηθείτε καλέ; goofy wide smile

Αν είμαστε τυχεροί θα μας δώσει ο πατέρας μου την κάμερα που έχει δανειστεί από έναν ξάδερφο της μάνας μου. Ωραίοι είμαστε εμείς. Αντί να αγοράσουμε δικά μας όλο στο δώσε είμαστε. laughing

https://www.facebook.com/group.php?gid=56916183326&ref=mf

9Φεύγουμε διακοπούλες.... Empty Απ: Φεύγουμε διακοπούλες.... Κυρ Ιουλ 26, 2009 12:50 pm

agkyrovoli

agkyrovoli
Star Members
Star Members

... Καλό Καλοκαίρι Ελίζα μου καλά να Περάσετε!!!

groupwave


Μην ανησυχείς εμείς θα στο προσέχουμε το φόρουμ!!!

lolly lolly lolly

Κοίτα να ξεκουραστείς και να το απολαύσεις!!!


day day day



Πολλά φιλάκια!!! ...



wishes wishes wishes wishes




stars stars stars

http://agkyrovoli.forumotions.net

10Φεύγουμε διακοπούλες.... Empty Απ: Φεύγουμε διακοπούλες.... Κυρ Ιουλ 26, 2009 4:18 pm

Xara

Xara
Star Members
Star Members

ΕΛΙΖΑ ΜΟΥ, oregonian

ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ , ΝΑ ΓΕΜΙΣΕΙΣ ΤΗΣ ΜΠΑΤΑΡΙΕΣ, ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΛΛΕΣ ΒΟΥΤΙΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΔΡΟΣΙΣΤΕΙΣ, ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΟΜΟΡΦΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΜΑΓΕΥΤΚΙΚΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ.
groupwave
ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΜΕ ΑΝΟΙΧΤΕΣ ΑΓΚΑΛΙΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΤΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΤΙΣ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΕΣ ΜΑΣ ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ.
ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ, ΝΑ ΠΡΝΑΤΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ.
day youhoo

11Φεύγουμε διακοπούλες.... Empty Απ: Φεύγουμε διακοπούλες.... Παρ Αυγ 07, 2009 3:38 pm

tinkerbell

tinkerbell
Admin
Admin

Α, ρε Ελίζα τώρα που έφυγες απο την όμορφη Εύβοια και πήγες στο ομορφότερο Πήλιο!!!
Εμείς εδώ προσέχουμε με βάρδιες γιατί το καλοκαίρι μας έχει πάρει τα μυαλά...
Μαράκι πάρε το ποτιστήρι σου και πέρνα κι απο δω καμία βόλτα!!!
Εμείς πάμε στην Κω με την Ευγενία, πρώτη φορά σε αεροπλάνο, πρέπει να της δώσω κάτι;
Εμενα την πρώτη φορα απο το βουητο με πονούσαν τόσο πολύ τα αυτιά μου...
Και φεύγουμε στις 15 και γυρίζουμε στις 22!!!
Ελπίζω να περάσουμε πολύ όμορφα!!! Να μας αρέσει η Κως και του μπαμπα μας το ξενοδοχείο γιατι αλλιώς μαύρο φίδι που μας έφαγε γιατί δηλωσε ότι το μόνο που με νοιάζει είναι να πάμε αεροπορικώς και απευθείας για να μην ταλαιπωρηθει το κοριτσάκι μου και θέλω το καλύτερο ξενοδοχειο γιατί το παιδι κοιμάται 2 ώρες το μεσημέρι και 10 το βράδυ και πρέπει να είναι άνετο διαμπερές και να έχει και θέα θάλασσα μπροστά, και η θαλασσά να είναι αμμουδιά, για να κάνει η Ευγενία μπανιο κάθε απόγευμα στην παραλία του ξενοδοχείου.
Και ενώ είχε όλες αυτές τις απαιτήσεις και την Τριτη βρήκαμε θέσεις για μας και τους γονείς μας, δηλαδή τελευταία στιγμή, βρήκαμε και το πεντάστερο ξενοδοχείο και την απευθείας πτήση και σε πολύ καλή τιμή για την πιο χάι σίζον!!!

https://asterakia.forumotion.net

12Φεύγουμε διακοπούλες.... Empty Απ: Φεύγουμε διακοπούλες.... Σαβ Αυγ 08, 2009 3:45 am

μαρια

μαρια
Star Members
Star Members

Ωραία Μαράκι youhoo youhoo youhoo

όλα όπως τα θέλατε groupwave

Με το καλό να πάτε, να περάσετε καταπληκτικά!!!!!! Είναι ωραίο νησί λένε! Τώρα για το αεροπλάνο δεν έχω ιδέα. Άσε που δεν έχω ταξιδέψει με αυτό ποτέ. No

Φεύγουμε διακοπούλες.... Original

Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης